Nowa odsłona Managed Hostingu

Zmodernizowaliśmy naszą infrastrukturę odpowiedzialną za serwery linii Managed Hosting. Naszym celem było zapewnienie klientom jeszcze lepszej jakości ich usług, jak i poprawienie stabilności i bezpieczeństwa serwerówDzięki wymianie całego parku maszynowego odpowiedzialnego za Managed Hosting zwiększyliśmy jego energooszczędność o 30%. 

Nowa odsłona hostingów Managed Hosting to nawet 6-krotne przyspieszenie ich działania dzięki superszybkim dyskom NVMe. Użytkownicy korzystający z tej linii serwerów mogą odczuć poprawę w szybkości działania ich stron, co ma z kolei pozytywny wpływ na wskaźnik odrzuceń. Ponadto czas ładowania witryny ma bardzo duże znaczenie w pozycjonowaniu jej w wyszukiwarkach, więc im szybszy serwer, tym strona ma większe możliwości w zdobywaniu wyższych pozycji.  

Testy wydajności Managed Hosting

Maszyny zostały wyposażone w nowe, wysokojakościowe procesory AMD EPYC 7453 wykonane w technologii 6-ciu nanometrów, pozwalające na wykorzystanie aż 112 rdzeni. Nowe dyski Samsung PM9A3 z szyfrowaniem sprzętowym 256bit AES korzystają z interfejsu PCI-E x4 Gen 4 NVMe, oferując 6900 MB/s prędkości odczytu oraz 4100 MB/s prędkości zapisu. Managed Hostingi umożliwiają obecnie pełną redundancję sieciową w oparciu o światłowód 10G SPF+ z dualną architekturą 

Nieustannie chcemy ulepszać nasze usługi i oferować klientom możliwie najlepsze rozwiązania, dlatego też zdecydowaliśmy się na modernizację infrastruktury. Wszyscy użytkownicy Managed Hostingów korzystają już ze zmodernizowanych serwerów. Ulepszenia nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami ani przerwami w działaniu usług.