Oryginalna domena z charakterem w home.pl

Na świecie zarejestrowanych jest już około 280 mln domen internetowych, w tym aż 113 mln zakończonych .com i 2,5 mln .pl. Z każdym dniem rośnie liczba osób i firm, które za pomocą Internetu chcą zaprezentować swoje produkty, usługi i pasje. Tym samym maleje pula atrakcyjnych domen z popularnymi rozszerzeniami .com, .pl, .org, czy .biz. Jak zatem wyróżnić się w Internecie? Skorzystać z usług home.pl i zarejestrować oryginalną domenę, np. z końcówką .company, czy .expert.

Dobrze dobrana do działalności firmy domena może stanowić o “być albo nie być” w Internecie. Krótki, zgrabny i logiczny adres zapada w pamięć, w efekcie pomagając w wyszukiwaniu strony i unikaniu błędów podczas wpisywania w przeglądarce. Niezwykle istotnym elementem domeny jest jej rozszerzenie. Można przy jego pomocy w prosty sposób poinformować o profilu i zasięgu firmy. Końcówka adresu to tożsamość witryny i integralna część marki.

W celu tworzenia jeszcze bardziej unikalnych nazw witryn, lepszego dostosowania adresu do specyfiki prowadzonej działalności, a także uniknięcia problemu zawężającej się puli adresów, zakończonych na .pl, czy .com, home.pl powiększyło swoją ofertę o nowe rozszerzenia niższego poziomu. Wśród nich znalazły się, m.in. takie końcówki jak: .company, .guru, .email, .expert, .today, .club, .bike, .technology, .cool, .marketing, .house, .center, .solutions, .ninja, .xyz, .sexy, .tips, .photos, .land, .gallery, .events, .systems, .support, .wiki, .zone, .menu, .holiday, .tools, .computer i .dance.

Dzięki temu, przedsiębiorstwa zajmujące się projektowaniem i dostarczaniem rozwiązań informatycznych, mogą sięgnąć po .technology, .solutions, .systems, .computer lub .expert. Firmy z branży turystycznej wesprzeć się końcówką .holiday, natomiast fotograf, otwierający własną galerię może posłużyć się rozszerzeniem .photo lub .gallery. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby poczatkujący start-up modowy rozpoczął sprzedaż swoich autorskich prac, poprzez domenę z końcówką .cool, np. pod adresem www.dress.cool.

Nowe rozszerzenia domen, oferowane przez home.pl, dają jeszcze większe możliwości tworzenia wyjątkowych i łatwych do zapamiętania adresów, a przez to ułatwiają wybicie się ponad szeregi konkurencji i zyskanie przewagi na trudnym, coraz ciaśniejszym rynku internetowym.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak