Planowana niedostępność serwisu starapoczta.home.pl 11/12.01.2017

Informujemy, że w nocy ze środy 11.01 na czwartek 12.01.2017 w godzinach 22:00-7:00 z uwagi na przeprowadzane prace administracyjne, niedostępny będzie serwis starapoczta.home.pl

WAŻNE! Przeprowadzone prace dotyczą wyłącznie serwisu starapoczta.home.pl, który nie jest już rozwijany i wspierany przez home.pl. Aktualnie domyślnym, wspieranym i rozwijanym serwisem do obsługi poczty w przeglądarce jest poczta.home.pl, którego działanie będzie nieprzerwane.

Pragniemy jednocześnie zapewnić, że w czasie wykonywania prac wszystkie usługi oraz serwisy klientów utrzymywane na serwerach home.pl (strony WWW, sklepy, poczta, itp.) pozostaną aktywne i będą funkcjonowały nieprzerwanie. Poczta pobierana/wysyłana za pośrednictwem programów pocztowych (np. Outlook, Thunderbird, itp) oraz serwisu poczta.home.plbędzie obsługiwana prawidłowo.

W przypadku zaobserwowania niedogodności w działaniu usług, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie wprowadzanych zmian oraz konfiguracji i obsługi usług home.pl, zapraszamy także do korzystania z forum dyskusyjnego.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak