Darmowy certyfikat homeSSL od home.pl

728x90

W zależności od typu wybranej usługi lub trwającej promocji, otrzymujesz certyfikat homeSSL bezpłatnie lub w obniżonej cenie (np. za 9,90 zł netto). Dzięki temu Twój start w Internecie jest jeszcze łatwiejszy, możesz kontrolować wydatki. Startujesz od razu z pozycji użytkownika, który chce zadbać bezpieczeństwo i rozpoznawalność w sieci.

  • Przeczytaj więcej o zaletach posiadania własnego certyfikatu SSL dla poczty e-mail oraz przy stronach WWW.

Certyfikat SSL odpowiada przede wszystkim za bezpieczeństwo – szyfruje wrażliwe dane przekazywane przez jego użytkowników na etapie ich wysyłania, odbierania lub przesyłania danych z formularzy umieszczonych na stronach WWW. Dzięki temu eliminujesz ryzyko “podsłuchania” danych i przejęcia ich przez niepowołane osoby. Certyfikat SSL na stronie WWW widoczny jest zwykle w postaci zielonej kłódki w oknie przeglądarki, stał się także synonimem bezpiecznej oraz wiarygodnej witryny co spowodowane jest m.in. procedurami niezbędnymi przy jego wydaniu.

Proste certyfikaty bazują na funkcji szyfrowania, droższe, oferują dodatkowo element tożsamości, wskazując czy osoba (witryna/domena) posługująca się certyfikatem, jest do tego upoważniona oraz kim tak naprawdę jest (w jaki sposób “przedstawia się” w sieci). Najlepszym przykładem są witryny banków i systemów płatności, w których nie tylko liczy się bezpieczeństwo przesyłania danych ale i wysoka wiarygodność. Warto pamiętać, że popularne wyszukiwarki, jak np. Google, wyżej pozycjonują strony zabezpieczone przez certyfikaty SSL.

Rejestrując usługi w home.pl możesz na starcie skorzystać z wyjątkowych promocji, rejestrują homeSSL bezpłatnie, np. przy usłudze Hosting WordPress SSD czy Hosting WordPress SSD Profesjonalny i Hosting WordPress SSD Premium. Tam, gdzie usługa nie jest przyznana bezpłatnie lub nie obowiązuje promocja, rejestracja zwykle możliwa jest w atrakcyjnej, obniżonej cenie, np. 9,90 zł netto przy zakupie Hostingu Start i Hostingu Biznes.
Home.pl - Hosting - Przykładowa oferta hostingu WordPress z bezpłatnym certyfikatem SSL

Powyższe informacje wskazują na przykładowe promocje. Przechodząc do okna wyboru usługi, możesz w każdej chwili sprawdzić aktualną ofertę na bezpłatne certyfikaty SSL. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o ofercie usług home.pl, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Zarejestrowałem usługę, jak dodać certyfikat SSL?

Jeśli po zarejestrowaniu usługi, w ofercie której został przyznany Ci certyfikat SSL bezpłatnie, chcesz od razu przystąpić do jego “zamówienia” (czyli rozpoczęcia procesu wydawania certyfikatu dla Twojej domeny), zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Podczas krótkiej rozmowy z konsultantem, certyfikat zostanie powiązany z Twoim kontem, a także otrzymasz niezbędne informacje i pomoc dotyczącą jego uruchomienia.

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub