Darmowy certyfikat homeSSL od home.pl

728x90

W zależności od typu wybranej usługi lub trwającej promocji, otrzymujesz certyfikat homeSSL bezpłatnie lub w obniżonej cenie, np. za 1 zł. Dzięki temu Twój start w Internecie jest jeszcze łatwiejszy, możesz kontrolować wydatki, a także startujesz od razu z pozycji użytkownika, który chce zadbać o swoje bezpieczeństwo i rozpoznawalność w sieci.

  • Przeczytaj więcej o zaletach posiadania własnego certyfikatu SSL dla poczty oraz przy stronach WWW.

Certyfikat SSL odpowiada przede wszystkim za bezpieczeństwo – szyfruje wrażliwe dane przekazywane przez jego użytkowników na etapie ich wysyłania, odbierania lub przesyłania danych formularzy. Dzięki temu eliminujesz ryzyko “podsłuchania” danych i przejęcia ich przez niepowołane osoby. Certyfikat SSL na stronie WWW, widoczny zwykle w postaci zielonej kłódki w oknie przeglądarki, stał się także synonimem bezpiecznej oraz wiarygodnej witryny co spowodowane jest m.in. procedurami niezbędnymi przy jego wydaniu.

Proste certyfikatu bazują na funkcji szyfrowania, droższe i lepsze, oferują dodatkowo element tożsamości, a więc wskazują, czy osoba posługująca się certyfikatem, jest do tego upoważniona oraz kim tak naprawdę jest (najlepszym przykładem są witryny banków i systemów płatności).

Rejestrując usługi w home.pl możesz na starcie skorzystać z wyjątkowych promocji, rejestrują homeSSL bezpłatnie, np. przy usłudze Hosting WordPress SSD lub przykładowo w obniżonej cenie, np. za 1 zł przy zakupie Hostingu internetowego lub Sklepu internetowego home.pl.

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub