Dlaczego warto korzystać z usługi “Strona na abonament” dłużej niż rok?

Strony internetowe na abonament to ciekawe rozwiązanie dla firm, które nie mają budżetowych możliwości na jednorazowy zakup kompletnej strony internetowej oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają promocję w sieci i chcą korzystać z profesjonalnej pomocy. W home.pl otrzymasz do wyboru dwa pakiety: Start, ze stroną typu One Page oraz Biznes, ze stroną Multi Page. Oprócz strony otrzymujesz także pełną obsługę administratora przez cały okres opłacania abonamentu. Co dzięki temu zyskasz?

Strona na abonament – 12 miesięcy obsługi administratora

Kupując stronę internetową w wersji abonamentowej otrzymujesz gotową witrynę stworzoną według określonego dla pakietu schematu. Może to być prosta strona typu One Page, zbudowana na stronie głównej z blokami treści pojawiającymi się jeden pod drugim lub strona typu Multi Page, z nawet 8 podstronami ofertowymi i produktowymi. W ramach abonamentu otrzymasz jednak więcej, niż gotową stronę – home.pl oferuje 12 miesięcy wsparcia administratora oraz dostęp do statystyk strony, co daje pewność że Twoja witryna będzie działała bez zarzutów przez cały okres współpracy z home.pl.

Co zyskasz w ramach abonamentu?

 • Prostą lub rozbudowaną (do 8 podstron) witrynę z aktywnymi numerami telefonu, mapą Google i formularzem kontaktowym przygotowaną zgodnie z wybranym szablonem i dopasowaną do potrzeb urządzeń mobilnych (strona responsywna),
 • Szatę graficzną zgodną z paletą kolorystyczną Twojej firmy,
 • Stronę opartą o CMS WordPress, z hostingiem Biznes od home.pl, certyfikatem SSL i dostępem do CMS jako redaktor,
 • Obsługę administratora:
  • Raporty dla słów kluczowych,
  • Monitoring strony w Google Analytics, z dostępem do statystyk strony (ruchu na stronie, unikalnych użytkowników, przekierowań, linkowania, pozycji w wyszukiwarkach),
  • Całodobowy monitoring bezpieczeństwa strony, z natychmiastową reakcją zespołu ds. bezpieczeństwa w razie pojawienia się problemów,
  • Kopie zapasowe strony www,
  • Kontrolę zgodności wtyczek (co 1 miesiąc, z aktualizacją w razie potrzeby),
  • Optymalizację szybkości strony (co 2 miesiące),
  • Podstawowe działania SEO (raz na 8 miesięcy),
  • Aktualizację systemu CMS (co 4 miesiące),
  • Audyt UX (co 6 miesięcy) i dopasowanie strony na podstawie wyników audytu (co 7 miesięcy).
Wszystkie powyższe działania są dostępne już od pierwszego miesiąca opłacania abonamentu i przez cały okres jego trwania. Niektóre prace administracyjne wykonywane są cyklicznie, w określonych odstępach czasowych. Korzystając z abonamentu dłużej niż 12 miesięcy utrzymujesz dostęp do wszystkich opcji, a jednocześnie masz szansę skorzystać z podstawowych działań SEO, audytu UX czy wdrażania zmian UX więcej niż jednorazowo.

Abonament na dłużej niż rok – dodatkowe benefity

Podpisując oświadczenie o opłacaniu abonamentu przez minimum 12 miesięcy zyskujesz gwarancję stałej ceny 150 zł za miesiąc w przypadku pakietu Start lub 250 zł za miesiąc dla pakietu Biznes. Jeśli jednak zdecydujesz się korzystać z usług ekspertów home.pl dłużej, zyska na tym Twoja strona internetowa. Oprócz utrzymania obsługi przez administratora i dostępu do cyklicznych działań, dla klientów korzystających z usługi powyżej 12 miesięcy oferujemy także:

 • Analizę 3 stron konkurencji na podstawie danych z Google i ich wyglądu (co 12 miesięcy),
 • Opracowanie propozycji zmian strony WWW na podstawie przedstawionego przez nas audytu (co 12 miesięcy),
 • Przebudowę strony WWW na podstawie audytu i oczekiwań klienta.

Dzięki dodatkowym audytom i analizie działań konkurencji będziemy w stanie wspomóc rozwój Twojej strony internetowej i firmy, którą reprezentuje w sieci. Zmiany mogą dotyczyć zarówno wyglądu strony, jej układu, zastosowanego szablonu czy wybranych grafik i treści, jak i całkowitego modelu strony – jeśli uznasz, że Twoja firma potrzebuje zmienić swoją stronę z prostej One Page do rozbudowanej Multi Page, nasi specjaliści się tym zajmą.

Dlaczego warto korzystać ze strony na abonament dłużej niż rok?

Strony na abonament to rozwiązanie, które daje pewność że Twoja witryna jest w dobrych rękach i pod stałą ochroną specjalistów dbających o jej prawidłowe działanie i bezpieczeństwo. To wygoda, zero obaw o możliwe problemy techniczne i gwarancja dostępu do kompleksowej obsługi w zakresie SEO, UX czy CMS w ramach podpisanej umowy. Uzyskując dostęp redaktora do CMS WordPress możesz tworzyć treści na swoją stronę (np. podstronę blogową czy aktualności) nie przejmując się jednocześnie pozostałymi aspektami technicznymi prowadzenia strony. Im dłużej z nami zostaniesz, tym więcej skorzystasz. Żadna inna zakupiona jako gotowy projekt strona www nie będzie mieć w cenie opcji przebudowy strony co 14 miesięcy, profesjonalnej analizy stron konkurencji czy wsparcia ze strony ekspertów SEO.

Więcej informacji o ofercie:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Strona WWW o którą nie musisz się martwić

Tworzenie, publikacja i opieka nad stroną internetową.