Do czego służą strony informacyjne?


 Za pośrednictwem opcji menu Wygląd i treści > Strony informacyjne  możesz dodać nowe strony WWW z dowolną treścią, które mogą być wyświetlane w nagłówku lub też w stopce sklepu. Jako strony informacyjne możesz zamieścić artykuły dotyczące kontaktu, cennika dostawy, regulaminu czy pomocy. Warto utworzyć strony informacyjne, które zawierają wszystkie istotne informacje z punktu widzenia klienta.

Każdy uruchomiony sklep eSklep wyposażony jest w tzw. startowe strony informacyjne, które zostały przygotowane przez specjalistów z branży e-commerce! Po uruchomieniu sklepu nie musisz martwić się o regulamin, politykę prywatności czy inne wymagane na starcie działalności elementy. Przykładowe treści zawarte w startowych stronach informacyjnych zostały tak przygotowane, aby były dostosowane do wszystkich typów działalności. Pamiętaj jednak, że warto przejrzeć startowe strony informacyjne, aby idealnie dostosować je do polityki Twojej firmy.

Parametry stron informacyjnych:

Każdy strona informacyjna opisana jest następującymi parametrami:

Dane podstawowe:
  • Nazwa – tytuł strony informacyjnej.
  • Link do tej strony – wybierz, w którym miejscu ma być wyświetlana strona informacyjna (nagłówek lub stopka).
  • Aktywność – włącz / wyłącz wyświetlanie strony informacyjnej.
  • Treść – zawartość strony informacyjnej, która będzie wyświetlana użytkownikom.

Pozycjonowanie:
  • W tym miejscu możesz wpisać słowa kluczowe, które opisują co użytkownik może znaleźć na danej stronie informacyjnej. Warto wpisywać słowa kluczowe, które są powiązane z treścią artykułu, ponieważ to na ich podstawie wyszukiwarki określają ich pozycje w wynikach wyszukiwania.

 

Korzystaj ze znaczników podczas modyfikacji stron informacyjnych!
Nie musisz martwić się o ciągłe wpisywanie adresu czy numeru telefonu, np. w treści stron informacyjnych. Podobnie jak przy tworzeniu własnych szablonów wiadomości e-mail, również przy stronach informacyjnych możesz korzystać ze specjalnych znaczników, dzięki którym będziesz mógł wyświetlać informacje zapisane w bazie danych (np. nazwa sklepu, numer telefonu).

 

Więcej rozwiązań

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak