Jak zmienić hasło do Poczty Interia.pl? Nie pamiętam hasła

Poczta wybrana przez tysiące firm

Zmiana hasła do konta pocztowego Interia.pl może okazać się przydatna, w sytuacji gdy hasło zostało zapamiętane w przeglądarce, a nie znamy go lub jeśli zwyczajnie go zapomnieliśmy.

Poszukujesz usług poczty e-mail? Oczekujesz stałej dostępności online, wysokiej jakości obsługi oraz możliwości rozwoju? Sprawdź ofertę home.pl, porozmawiaj ze specjalistami: Hosting, Domeny, SSL Certyfikaty, Oprogramowanie antywirusowe czy Office 365. Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia przy wdrożeniu usług i rozwiązań w Twojej firmie? Pomoc techniczna: 24h/7/365 – kliknij i zadzwoń!

Poniższy poradnik przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zmiany hasła do konta pocztowego Interia.pl i umożliwi konfigurację skrzynki e-mail na serwerach pocztowych home.pl.

W przypadku konfiguracji usług w home.pl, hasło do konta pocztowego Interia.pl może być użyte, m.in. podczas konfiguracji:

Jak zmienić hasło do Poczty Interia.pl? Nie znam obecnego hasła

W celu zmiany hasła do konta pocztowego Interia.pl konieczne będzie posiadanie nazwy konta e-mail. Zmiana hasła do konta pocztowego Interia.pl może być dostępna tylko, jeśli skonfigurowałeś taką opcję w ustawieniach skrzynki pocztowej.

Jeśli zmiana hasła nie jest możliwa, skontaktuj się z dostawcą usługi, czyli z serwisem Interia.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji. Firma home.pl nie jest operatorem poczty Interia.pl i nie świadczy wsparcia w zakresie zmiany hasła, odzyskiwania i obsługi konta pocztowego .
 1. Przejdź na stronę logowania Poczty Interia.pl pod adresem: https://poczta.interia.plZaloguj się do konta pocztowego Interia.pl. Kliknij: Odzyskaj hasło.
 2. Kliknij opcję: Odzyskaj hasło.
 3. W kolejnym kroku wybierz metodę zmiany hasła poprzez: SMS lub Alternatywny adres e-mail.
  WAŻNE! Wyświetlone w tym miejscu opcje zmiany hasła są aktywne tylko wtedy, jeśli zostały wcześniej skonfigurowane w ustawieniach konta. O konfiguracji odzyskiwania hasła przeczytasz w dalszej części artykułu. W przypadku kiedy nie skonfigurowałeś opcji odzyskiwania hasła, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Interia.pl i poproś o pomoc.

  Zmiana hasła do konta w poczta Interia

 4. Jeśli skonfigurowałeś opcje odzyskiwania hasła, po kliknięciu w jedną z nich, rozpoczęta zostanie procedura zmiany hasła.
  • Po wybraniu opcji: SMS, będziesz mógł wysłać płatną wiadomość SMS, w której treści znajdziesz nowe hasło dostępu. Po zalogowaniu za jego pomocą konieczna będzie zmiana hasła na nowe. Ta opcja zmiany hasła jest płatna, szczegóły znajdziesz na stronie Interia.pl w kolejnych krokach zmiany hasła. Po otrzymaniu hasła SMS przejdź od razu do ponownego logowania. 
   Jak odzyskać hasło dostępu do poczty Interia?
  • Skorzystaj z opcji: Alternatywny adres e-mail, aby otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do zmiany hasła. Wiadomość zostanie wysłana na dodatkowy adres e-mail, który podałeś w opcjach swojego konta w Interia.pl. Wpisz adres konta e-mail w Interia.pl, do którego nie znasz hasła, odbierz wiadomość, kliknij link i wprowadź nowe hasło dostępu.Odzyskiwanie hasła do poczty Interia
 5. Jeśli skorzystałeś z opcji zmiany hasła za pomocą dodatkowego adresu e-mail, odbierz wysłaną do Ciebie wiadomość e-mail i kliknij link.Zmiana hasła do poczta Interia
 6. Po kliknięciu linka znajdującego się w wiadomości e-mail, zostaniesz przeniesiony na stronę konfiguracji nowego hasła dostępu do konta pocztowego w Interia.pl. Zmiana hasła do skrzynki e-mail w Interia.pl. Podaj nowe hasło dostępu do konta pocztowego.
 7. Wróć na stronę logowania do Poczty Interia.pl i wprowadź nowe dane dostępu: adres e-mail oraz nowe hasło.

Jak zmienić hasło do Poczty Interia.pl? Znam obecne hasło

 1. Przejdź na stronę logowania Poczty Interia.pl pod adresem: https://poczta.interia.plLogowanie do skrzynki pocztowej w Interia.pl. Zaloguj się do konta pocztowego w Interia.pl.
 2. Podaj adres e-mail i hasło, następnie kliknij przycisk: Zaloguj się.
 3. W prawym górnym rogu ekranu przejdź do ustawień swojego konta.Przejdź do ustawień konta pocztowego w Interia.pl.
 4. Kliknij opcję: Ustawienia -> Zmiana hasła i opcji odzyskiwania.
  Jak zmienić hasło do skrzynki e-mail w Poczcie Interia.pl?
 5. Po lewej stronie ekranu wybierz: Hasło -> Zmiana hasła.Zmiana hasła do Poczty Interia.pl. Kliknij opcję: Zmiana hasła, aby rozpocząć zmianę hasła do skrzynki e-mail.
 6. Wprowadź obecne oraz nowe hasło dostępu do skrzynki e-mail w Interia.pl i kliknij: Zapisz.Aby zmienić hasło do skrzynki e-mail w Interia.pl, wpisz bieżące hasło oraz wskaż nowe hasło.
 7. Po kliknięciu przycisku: Zapisz zmiany, hasło dostępu do konta pocztowego Interia.pl zostanie zmienione. Możesz zalogować się ponownie przy pomocy nowego hasła dostępu.

Jak skonfigurować opcje odzyskiwania hasła w Poczcie Interia.pl?

Jeśli nie pamiętasz hasła do konta pocztowego w Interia.pl lub chcesz skorzystać z opcji odzyskiwania hasła do konta pocztowego, konieczne jest skonfigurowanie takich opcji w profilu konta pocztowego.

W celu odzyskania hasła do konta pocztowego Interia.pl możesz:

 • podać numer telefonu komórkowego, na który otrzymasz wiadomość SMS umożliwiającą zmianę hasła dostępu (płatna wiadomość SMS),
 • dodać pomocniczy adres e-mail, na który otrzymasz link do zmiany hasła dla konta pocztowego Interia.pl.
Pamiętaj, że brak ustawionych opcji odzyskiwania hasła, może uniemożliwić Ci ponowny dostęp do konta e-mail. Rozwiązania te stosowane są na bezpłatnych skrzynkach e-mail, których rejestracja nie wymaga podawania danych personalnych, a weryfikacja użytkownika jest ograniczona. Decydując się na Pocztę home.pl, możesz odzyskać hasło za pomocą swojego konta klienta oraz wniosku o zmianę hasła – bezpłatnie! Poczta home.pl dodatkowo posiada kopie zapasowe wiadomości e-mail,  które w każdej chwili możemy dla Ciebie przywrócić. Twoja poczta e-mail w home.pl jest bezpieczna, prywatna i pozbawiona reklam.
 1. Przejdź na stronę logowania Poczty Interia.pl pod adresem: https://poczta.interia.plZaloguj się do skrzynki e-mail w Interia.pl. Wpisz adres e-mail i hasło dostępu do konta pocztowego.
 2. Podaj adres e-mail i hasło, kliknij przycisk: Zaloguj się.
 3. W prawym górnym rogu ekranu przejdź do ustawień swojego konta. W prawym górnym roku kliknij przycisk: Opcje, aby przejść do ustawień konta pocztowego w Interia.pl.
 4. Kliknij opcje: Ustawienia -> Zmiana hasła i opcji odzyskiwania.
  Odzyskiwanie hasła do skrzynki e-mail w ustawieniach Poczty Interia.pl.
 5. W kolejnym kroku uzupełnij dodatkowe dane kontaktowe: numer telefonu oraz/lub dodatkowy adres e-mail. Autoryzuj zmianę, wpisując aktualne hasło.
  Jakie są dostępne opcje zmiany hasła w Poczcie Interia.pl?
 6. Po uzupełnieniu numeru telefonu oraz alternatywnego adresu e-mail będziesz mógł korzystać z opcji odzyskiwania hasła do swojej skrzynki e-mail w Interia.pl.

Jak zmienić hasło przy popularnych kontach e-mail innych dostawców (np. Gmail, O2, Onet)?

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie