Jak zmienić hasło do Poczty Interia.pl? Nie pamiętam hasła

Zmiana hasła do konta pocztowego Interia.pl może okazać się przydatna, w sytuacji gdy hasło zostało zapamiętane w przeglądarce, a nie znamy go lub jeśli zwyczajnie go zapomnieliśmy. Poniższy poradnik przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zmiany hasła do konta pocztowego Interia.pl i umożliwi konfigurację skrzynki e-mail na serwerach pocztowych home.pl.

SPIS TREŚCI

Poszukujesz usług poczty elektronicznej? Oczekujesz stałej ich dostępności online, wysokiej jakości obsługi oraz możliwości rozwoju? Sprawdź ofertę home.pl, porozmawiaj ze specjalistami: Hosting, Domeny, Certyfikaty SSL, Oprogramowanie antywirusowe czy Office 365. Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia przy wdrożeniu usług i rozwiązań w Twojej firmie? Pomoc techniczna: 24h/7/365 – kliknij i zadzwoń! We are talking in English.

W przypadku konfiguracji usług w home.pl, hasło do konta pocztowego Interia.pl może być użyte, m.in. podczas konfiguracji:

Jak zmienić hasło do Poczty Interia.pl? Nie znam obecnego hasła

W celu zmiany hasła do konta pocztowego Interia.pl konieczne będzie posiadanie nazwy konta e-mail. Zmiana hasła do konta pocztowego Interia.pl może być dostępna tylko, jeśli skonfigurowałeś taką opcję w ustawieniach skrzynki pocztowej.

Jeśli zmiana hasła nie jest możliwa, skontaktuj się z dostawcą usługi, czyli z serwisem Interia.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji. Firma home.pl nie jest operatorem poczty Interia.pl i nie świadczy wsparcia w zakresie zmiany hasła, odzyskiwania i obsługi konta pocztowego .
 1. Przejdź na stronę logowania Poczty Interia.pl pod adresem: https://poczta.interia.plZaloguj się do konta pocztowego Interia.pl. Kliknij: Odzyskaj hasło.
 2. Kliknij opcję: Odzyskaj hasło.
 3. W kolejnym kroku wybierz metodę zmiany hasła poprzez: SMS lub Alternatywny adres e-mail.
  WAŻNE! Wyświetlone w tym miejscu opcje zmiany hasła są aktywne tylko wtedy, jeśli zostały wcześniej skonfigurowane w ustawieniach konta. O konfiguracji odzyskiwania hasła przeczytasz w dalszej części artykułu. W przypadku kiedy nie skonfigurowałeś opcji odzyskiwania hasła, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Interia.pl i poproś o pomoc.

  Zmiana hasła do konta w poczta Interia

 4. Jeśli skonfigurowałeś opcje odzyskiwania hasła, po kliknięciu jednej z nich, rozpoczęta zostanie procedura zmiany hasła.
  • Po wybraniu opcji: SMS, będziesz mógł wysłać płatną wiadomość SMS, w której treści znajdziesz nowe hasło dostępu. Po zalogowaniu za jego pomocą konieczna będzie zmiana hasła na nowe. Ta opcja zmiany hasła jest płatna, szczegóły znajdziesz na stronie Interia.pl w kolejnych krokach zmiany hasła. Po otrzymaniu hasła SMS przejdź od razu do ponownego logowania. 
   Jak odzyskać hasło dostępu do poczty Interia?
  • Skorzystaj z opcji: Alternatywny adres e-mail, aby otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do zmiany hasła. Wiadomość zostanie wysłana na dodatkowy adres e-mail, który podałeś w opcjach swojego konta w Interia.pl. Wpisz adres konta e-mail w Interia.pl, do którego nie znasz hasła, odbierz wiadomość, kliknij link i wprowadź nowe hasło dostępu.Odzyskiwanie hasła do poczty Interia
 5. Jeśli skorzystałeś z opcji zmiany hasła za pomocą dodatkowego adresu e-mail, odbierz wysłaną do Ciebie wiadomość e-mail i kliknij link.Zmiana hasła do poczta Interia
 6. Po kliknięciu linka znajdującego się w wiadomości e-mail, zostaniesz przeniesiony na stronę konfiguracji nowego hasła dostępu do konta pocztowego w Interia.pl. Zmiana hasła do skrzynki e-mail w Interia.pl. Podaj nowe hasło dostępu do konta pocztowego.
 7. Wróć na stronę logowania do Poczty Interia.pl i wprowadź nowe dane dostępu: adres e-mail oraz nowe hasło.

Jak zmienić hasło do Poczty Interia.pl? Znam obecne hasło

 1. Przejdź na stronę logowania Poczty Interia.pl pod adresem: https://poczta.interia.plLogowanie do skrzynki pocztowej w Interia.pl. Zaloguj się do konta pocztowego w Interia.pl.
 2. Podaj adres e-mail i hasło, następnie kliknij przycisk: Zaloguj się.
 3. W prawym górnym rogu ekranu przejdź do ustawień swojego konta.Przejdź do ustawień konta pocztowego w Interia.pl.
 4. Kliknij opcję: Ustawienia -> Zmiana hasła i opcji odzyskiwania.
  Jak zmienić hasło do skrzynki e-mail w Poczcie Interia.pl?
 5. Po lewej stronie ekranu wybierz: Hasło -> Zmiana hasła.Zmiana hasła do Poczty Interia.pl. Kliknij opcję: Zmiana hasła, aby rozpocząć zmianę hasła do skrzynki e-mail.
 6. Wprowadź obecne oraz nowe hasło dostępu do skrzynki e-mail w Interia.pl i kliknij: Zapisz.Aby zmienić hasło do skrzynki e-mail w Interia.pl, wpisz bieżące hasło oraz wskaż nowe hasło.
 7. Po kliknięciu przycisku: Zapisz zmiany, hasło dostępu do konta pocztowego Interia.pl zostanie zmienione. Możesz zalogować się ponownie przy pomocy nowego hasła dostępu.

Jak skonfigurować opcje odzyskiwania hasła w Poczcie Interia.pl?

Jeśli nie pamiętasz hasła do konta pocztowego w Interia.pl lub chcesz skorzystać z opcji odzyskiwania hasła do konta pocztowego, konieczne jest skonfigurowanie takich opcji w profilu konta pocztowego.

W celu odzyskania hasła do konta pocztowego Interia.pl możesz:

 • podać numer telefonu komórkowego, na który otrzymasz wiadomość SMS umożliwiającą zmianę hasła dostępu (płatna wiadomość SMS),
 • dodać pomocniczy adres e-mail, na który otrzymasz link do zmiany hasła dla konta pocztowego Interia.pl.
Pamiętaj, że brak ustawionych opcji odzyskiwania hasła, może uniemożliwić Ci ponowny dostęp do konta e-mail. Rozwiązania te stosowane są na bezpłatnych skrzynkach e-mail, których rejestracja nie wymaga podawania danych personalnych, a weryfikacja użytkownika jest ograniczona. Decydując się na Pocztę home.pl, możesz odzyskać hasło za pomocą swojego konta klienta oraz wniosku o zmianę hasła – bezpłatnie! Poczta home.pl dodatkowo posiada kopie zapasowe wiadomości e-mail,  które w każdej chwili możemy dla Ciebie przywrócić. Twoja poczta e-mail w home.pl jest bezpieczna, prywatna i pozbawiona reklam.
 1. Przejdź na stronę logowania Poczty Interia.pl pod adresem: https://poczta.interia.plZaloguj się do skrzynki e-mail w Interia.pl. Wpisz adres e-mail i hasło dostępu do konta pocztowego.
 2. Podaj adres e-mail i hasło, kliknij przycisk: Zaloguj się.
 3. W prawym górnym rogu ekranu przejdź do ustawień swojego konta. W prawym górnym roku kliknij przycisk: Opcje, aby przejść do ustawień konta pocztowego w Interia.pl.
 4. Kliknij opcje: Ustawienia -> Zmiana hasła i opcji odzyskiwania.
  Odzyskiwanie hasła do skrzynki e-mail w ustawieniach Poczty Interia.pl.
 5. W kolejnym kroku uzupełnij dodatkowe dane kontaktowe: numer telefonu oraz/lub dodatkowy adres e-mail. Autoryzuj zmianę, wpisując aktualne hasło.
  Jakie są dostępne opcje zmiany hasła w Poczcie Interia.pl?
 6. Po uzupełnieniu numeru telefonu oraz alternatywnego adresu e-mail będziesz mógł korzystać z opcji odzyskiwania hasła do swojej skrzynki e-mail w Interia.pl.

Jak zmienić hasło przy popularnych kontach e-mail innych dostawców (np. Gmail, O2, Onet)?

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.