Zoom – jak dołączyć do spotkania przez przeglądarkę?

Zoom to profesjonalny komunikator dla firm, który pozwala na prowadzenie spotkań online. Zobacz jak połączyć się przez Zoom, korzystając z przeglądarki internetowej.

Jak dołączyć do spotkania w Zoom przez przeglądarkę?

Dołączanie do spotkania Zoom w przeglądarce jest dość proste, choć wymaga większej liczby kroków niż dołączanie przez aplikację.

 1. Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź pod adres https://zoom.us/join
 2. Skorzystaj z linku lub wprowadź identyfikator, który otrzymasz od gospodarza spotkania. Będzie to 9,10 lub 11-cyfrowy numer.
  Zoom – jak dołączyć do spotkania przez przeglądarkę
 3. Kliknij Join, by dołączyć do spotkania.
 4. Na następnej stronie pojawi się przycisk Lauch meeting i okno, które wymaga zezwolenia przeglądarce uruchomić aplikację Zoom na twoim komputerze. By dołączyć w przeglądarce, kliknij Anuluj, a następnie Join from Your Browser.
  Zoom – jak dołączyć do spotkania przez przeglądarkę
 5. Załaduje się kolejna strona. Wprowadź swoje imię, które będzie wyświetlane w spotkaniu, potwierdź, że nie jesteś robotem i kliknij Join.
  Zoom – jak dołączyć do spotkania przez przeglądarkę
 6. Może pojawić się strona wymagająca zaakceptowanie regulaminu i polityki prywatności Zoom. Jeśli je akceptujesz, kliknij I Agree.
 7. Następnie wprowadź hasło spotkania i ponownie kliknij Join. Gospodarz spotkania znajdzie je w prawym dolnym rogu okna zapraszania nowych uczestników.
  Zoom – jak dołączyć do spotkania przez przeglądarkę
Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie