Hosting dedykowany – serwery dla wymagających

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy potrzebują wydajnych serwerów WWW i gwarancji dostępu do wydzielonych zasobów, w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy do oferty nową usługę – Hosting dedykowany.

Z uwagi na wspólną platformę programową, jest to naturalne rozwinięcie oferty Hostingu Unix i propozycja dla Klientów oczekujących najwyższych osiągów, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny usługi.

Hosting dedykowany jest usługą pośrednią między hostingiem współdzielonym – użytkownicy zyskują wydajną i „bezobsługową” platformę programową, całodobową pomoc techniczną oraz bezpłatne aktualizacje systemu – a serwerami dedykowanymi – wydajnością i gwarancją dostępności wydzielonych zasobów.

Oferta hostingu dedykowanego jest przeznaczona dla rozbudowanych stron WWW, sklepów internetowych oraz innych aplikacji sieciowych, które wymagają zaawansowanych serwerów i zwiększonych parametrów wydajności platformy serwerowej. W ten sposób firmy prowadzące swój biznes w Sieci uzyskują gwarancję dostępności usług, co pozwala na bezpieczne planowanie rozwoju zaawansowanych projektów.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak