Microsoft Excel: jak korzystać z funkcji wprowadzania danych pismem? ✍🏻

Microsoft Excel do tej pory był używany głównie przez użytkowników komputerów stacjonarnych i laptopów. Mimo wielu funkcjonalności i potężnej mocy obliczeniowej, program wymagał ręcznego wpisywania danych do arkuszy. Użytkownicy szukali rozwiązań do zapisywania informacji, które nadawałby się na przykład na szybkie spotkania czy rozmowy.Microsoft ulepsza funkcję wpisywania tekstu i danych w Excel

Microsoft znalazł rozwiązanie, ulepszając funkcję odręcznej edycji danych w programie Excel. Pozwoli ona na łatwe dodawanie, edycję czy usuwanie tekstu lub liczb za pomocą pióra. Funkcjonalność wejdzie w życie wiosną 2020 zarówno w wersji desktopowej jak i przeglądarkowej pakietu Office 365. Dzięki niej zarówno użytkownicy domowi jaki i pracownicy otrzymają ergonomiczne rozwiązanie na smartfony i tablety, które pozwoli na pracę w każdych warunkach.

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak