Microsoft mówi „dziękuję” i rozdaje bezpłatną 3-miesięczną subskrypcję Adobe Creative Cloud Photography użytkownikom Office 365

Office 365 regularnie zdobywa nowych użytkowników, których według raportu kwartalnego Microsoft jest już 34,8 miliona. W podziękowaniu gigant technologiczny wysyła swoim użytkownikom wiadomości e-mail, przekazując możliwość skorzystania z 3-miesięcznej subskrypcji Adobe Creative Cloud Photography. W Internecie pojawiły się informacje przesyłane przez użytkowników subskrybujących pakiety osobiste o otrzymaniu bezpłatnej licencji. Na chwilę obecną nie ma informacji o otrzymaniu prezentu od użytkowników wykorzystujących pakiet Office komercyjnie w ramach organizacji.

Przesyłana przez Microsoft wiadomość informuje między innymi, że licencja w Adobe Creative Cloud Photography zawiera dostęp do takich produktów jak Adobe Photoshop Lightroom, Adobe Photoshop, Adobe Spark czy Adobe Portfolio oraz aż 20 GB zdalnej przestrzeni dyskowej zlokalizowanej w chmurze.

Interesujące jest również zakończenie e-maila od Microsoftu, informujące że nie jest to koniec niespodzianek przygotowanych przez giganta technologicznego:

„A to dopiero początek! Więcej sposobów powiedzenia „dziękuję za subskrypcję” jest w toku – zajrzyj do swojej skrzynki odbiorczej w poszukiwaniu innych ofert specjalnych”

-Microsoft

Firma nie podaje jaki jest zasięg przeprowadzonej kampanii, a więcej  jeżeli posiadasz konto w aplikacji Office 365 koniecznie odwiedzić swoją skrzynkę i sprawdź czy również otrzymałeś prezent.

Przeczytaj więcej o Office 365 i poznaj efektywność elektronicznych narzędzi biurowych w home.pl: https://home.pl/office365/

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak