Nowa wersja aplikacji Dropbox na komputery. Sprawdź co się zmieniło!

Aplikacja Dropbox przechodzi zmiany, które mają ułatwić pracę osób korzystających na co dzień z wielu aplikacji. Użytkownicy Dropboxa już teraz w ramach wczesnego dostępu (Early access) mogą zacząć testować nową wersję na komputerach z systemem Windows oraz komputerach Mac.

Organizowanie pracy w jednym miejscu

Współpraca na wielu plikach w wielu projektach może być uciążliwa. Dodatkowo jeśli klienci lub partnerzy korzystający z różnych rozwiązań, które niekoniecznie mamy wdrożone u siebie w firmie, pojawiają się kolejne bariery. Naprzeciw tym wyzwaniom wychodzi nowa wersja aplikacji Dropbox, która staje się agregatem dla wszystkich materiałów wykorzystywanych w pracy. Tworzenie, zarządzanie i udostępnianie plików, arkuszy Excel czy dokumentów Google odbywa się w jednym miejscu – nie musisz szukać programów na pulpicie, wszystko wykonasz za pomocą aplikacji Dropbox.

Nowa aplikacja Dropbox na komputery - lista zmian jest spora!

Integracja z narzędziami

Komunikatory to kolejne narzędzia, z których korzystasz w swojej pracy. Dropbox wprowadził integrację z aplikacjami Slack i Zoom. Możesz dzięki temu dołączać do spotkań Zoom i wysyłać wiadomości Slack bezpośrednio z aplikacji Dropboxa, oszczędzając czas związany z przełączaniem się pomiędzy kolejnymi narzędziami.

Jak uzyskać dostęp do nowej aplikacji?

W testach nowej aplikacji może wziąć udział każdy, kto zgłosi się do programu wczesnego dostępu. Aby to zrobić należy skontaktować się z administratorem Dropbox Business i poprosić o możliwość udziału w testach.

Bezpieczna i pojemna chmura z kopią zapasową do 120 dni wstecz

Wejdź na wyższy poziom organizacji pracy dzięki Dropbox Business.