Nowe programy TeamViewer w ofercie home.pl

Wiele firm poszukuje nowych rozwiązań, które wesprą je w organizacji pracy zdalnej. Wśród nowych wyzwań znajdują się kwestie związane z zabezpieczeniem urządzeń i monitorowaniem infrastruktury IT. Dlatego też w home.pl rozszerzyliśmy swoją ofertę o nowe produkty do zdalnego wsparcia od firmy TeamViewer.

TeamViewer Endpoint Protection – ochrona antywirusowa dostosowana do biznesowych wymagań. Program w czasie rzeczywistym chroni komputery przed takimi zagrożeniami jak trojany, rootkity czy oprogramowanie szpiegujące.

TeamViewer Monitoring & Asset Management – płynne działanie systemów IT to zapewnienie bezpieczeństwa firmy. TeamViewer Monitoring & Asset Management zapewnia szybszy czas reakcji na usterkę, krótsze przestoje wywołane problemami technicznymi, a co za tym idzie oszczędność pieniędzy.

TeamViewer Pilot– program wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR – augmented reality). Umożliwia pracownikom lub klientom udostępnianie widoku z ich kamery w smartfonie, co pozwala na szybkie sprawdzenie problemu. Dodatkowo program zawiera takie funkcje jak podświetlenie obiektów 3D, zatrzymanie obrazu czy przesyłanie obrazu z telefonu na telefon.

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie