Poczta home.pl – aktualizacja 08/09 marca 2017

Informujemy, że w nocy z 08.03.17 na 09.03.17 rozpocznie się aktualizacja aplikacji do obsługi poczty znajdującej się pod adresem: https://poczta.home.pl.

W związku z powyższym w dniu 08.03.17 po godzinie 23:59 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do aplikacji. Pobieranie oraz odbieranie poczty e-mail w ramach programów zewnętrznych (za pośrednictwem protokołów IMAP/POP3/ SMTP) będzie działać w tym czasie prawidłowo.

Twoje skrzynki e-mail będzie funkcjonować bez żadnej przerwy. Aktualizacja obejmuje tylko aplikacje do obsługi poczty e-mail. Podczas aktualizacji zalecamy korzystanie z programów pocztowych, które umożliwią odebranie lub wysłanie wiadomości podczas trwania prac administracyjnych.

Pragniemy jednocześnie zapewnić, że w czasie wykonywania aktualizacji, wszystkie usługi i strony WWW, dostępne w ramach naszej sieci, pozostaną aktywne. W przypadku zaobserwowania niedogodności w działaniu usługi, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie wprowadzanych zmian oraz konfiguracji i obsługi sklepu, zapraszamy także do korzystania z forum dyskusyjnego.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak