Stań się przezroczysty, dzięki nowej rewolucyjnej funkcji Microsoft Teams

Microsoft, światowy lider innowacji zapowiedział kolejną ciekawą funkcjonalność, tym razem narzędzia Microsoft Teams. Często podczas prowadzenia wideo-konferencji używamy fizycznego flipchartu, aby przedstawić nasze myśli bądź temat omawianego problemu graficznie. Do tej pory prezenter pisząc lub kreśląc proces na flipcharcie zasłaniał swoim ciałem tworzoną treść, co wytrącało z koncentracji uczestników e-spotkania. W odpowiedzi na ten problem Microsoft przygotował rewolucyjne rozwiązanie, które spowoduje że obszar flipchartu będzie widoczny, nawet w sytuacji gdy zostanie zasłonięty przez prezentera. Jak będzie działać nowe rozwiązanie? Przekonaj się oglądając przygotowany przez Microsoft film:

Jak to działa? System zarządzania konferencją Microsoft Teams używa AI do inteligentnego wykrywania, kadrowania oraz przechwytywania obszaru flipchartu oraz udostępniania jego zawartości uczestnikom spotkania. Nowa funkcjonalność w Microsoft Teams pozwoli na zobaczenie obszaru flipchartu, nawet w sytuacji gdy zostanie on zasłonięty. Dzięki temu video-spotkania staną się jeszcze efektywniejsze.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem narzędzia Microsoft Teams w swojej firmie? Skorzystaj z oferty home.pl na rejestrację licencji oprogramowania. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii.

  • Infolinia +48 91 432 55 72, Dostępna: poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak