Czym jest Hosting PrestaShop?

Hosting PrestaShop to usługa hostingowa (hosting poczty i WWW) dedykowana pod oprogramowanie sklepu PrestaShop. Charakteryzuje się wprowadzeniem niezawodnego autoinstalatora aplikacji, który pozwoli Ci na przeprowadzenie szybkiej, a przede wszystkim działającej, instalacji oprogramowania PrestaShop.

Autoinstalator przygotowany przez home.pl, eliminuje najczęściej pojawiające się problemy z instalacją oprogramowania PrestaShop na wielu usługach hostingowych różnych dostawców. Sama usługa hostingowa na której uruchomisz PrestaShop oferuje wiele unikalnych rozwiązań, niedostępnych w standardowej ofercie hostingu, jak wspomniany autoinstalator, podwyższone parametry wydajności oraz rozbudowany mechanim kopii zapasowej, utrzymywanej nawet do 7 dni wstecz.

Najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego - PrestaShop

Powinieneś wiedzieć, że PrestaShop to ogólnodostępna platforma eCommerce typu Open Source. Jest bezpłatna. To jedna z najlepszych platform eCommerce tego typu z gotowymi funkcjami, które sprawiają, że w chwili publikowania tego wpisu, działa już prawie 300 tysięcy sklepów opartych o to oprogramowanie. PrestaShop działa na PHP i może pomóc Ci w budowaniu kompleksowej, nowoczesnej witryny eCommerce w połączeniu z niesamowitą funkcjonalnością, jaką oferują wszystkie stworzone dla niej rozszerzenia.

Oprogramowanie PrestaShop to ponad 5000 gotowych szablonów, ponad 3000 dedykowanych wysokiej jakości wtyczek i rozszerzeń.  PrestaShop jest dostępna w naszym ojczystym języku, a największą siłą oprogramowania OpenSource jest społeczność, która ciągle dba o rozwój i wsparcie dla tego oprogramowania.

Z myślą o tym stworzyliśmy dla PrestaShop dedykowany Hosting PrestaShop. W pełni odpowiadający potrzebom przyszłych przedsiębiorców, którym zależy na uruchomieniu wydajnego i dostępnego online sklepu, opartego na przyjaznym panelu zarządzania kontem klienta oraz niezawodności, jaką nasza firma zapewnia od ponad 20 lat.

Jakie są zalety usługi Hosting PrestaShop w home.pl?

  • wydajny i nowoczesny serwer,
  • łatwa instalacja PrestaShop – instalator aplikacji uruchomi zawsze najnowszą, stabilną wersję sklepu PrestaShop,
  • wiele sklepów, wiele domen, wiele certyfikatów SSL – możesz prowadzić kilka sklepów na jednym serwerze, każdy we własnej domenie, każdy z własnym certyfikatem SSL,
  • dostęp do plików sklepu – masz pełną kontrolę nad każdym instalowanym sklepem PrestaShop i możesz edytować jego pliki kiedy tylko tego potrzebujesz,
  • rozbudowany mechanizm kopii bezpieczeństwa – kopia Twoich sklepów będzie dostępna przez 7 dni z dostępem przez FTP i SSH (w zależości od typu usługi, który posiadasz),
  • Wysokie parametry serwera CPU / RAM / MaxCGI – Hosting PrestaShop oferuje dużo wyższe parametry bezpieczeństwa, aby każdy Twój sklep mógł działać wydajnie i stabilnie.

Jeśli masz problem z instalacją PrestaShop na dowolnej usłudze oferowanej w Internecie, zachęcamy Cię przede wszystkim do skorzystania z dedykowanej oferty Hostingu PrestaShop. Usługa ta posiada środowisko pracy dostosowane do wymagań aplikacji PrestaShop. Instalacja w obrębie tej usługi przebiega bez problemu, podobnie jak uruchomienie i działanie sklepu.

Na dedykowanej stronie ofertowej – kliknij tutaj – znajdziesz także informacje o zespole eCommerce i wsparciu dla obsługi PrestaShop.

Jeśli to Twój pierwszy sklep internetowy, możesz także rozważyć rejestrację i uruchomienie eSklepu – sklepu internetowego z oferty home.pl. Jest to usługa dedykowana dla użytkowników, którzy przede wszystkim chcą skoncentrować się na sprzedaży, a nie zarządzaniu, obsłudze i modyfikacji sklepu od strony technicznej.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting z instalatorem Prestashop

Poznaj stabilny hosting przeznaczony dla znanej platformy sklepów internetowych – PrestaShop.