Jak uzyskać klucz licencji i uruchomić AVG PC TuneUp?

Po złożeniu zamówienia i opłaceniu usług AVG PC TuneUP, na adres e-mail wskazany do kontaktu otrzymasz powiadomienie o sfinalizowaniu transakcji oraz informacje o wydaniu klucza aktywacyjnego .

 • Przeczytaj więcej w jaki sposób zakupić/zarejestrować usługę ochrony komputera AVG PC TuneUP.

 

Na tym etapie możesz rozpocząć aktywację i korzystanie z oprogramowania AVG PC TuneUP.

 1. Odczytaj wiadomość e-mail z kluczem aktywacyjnym.
 2. Wejdź na stronę www.avg.pl/rejestracja.
 3. Wprowadź klucz aktywacyjny w polu tekstowym u góry ekranu.
  Aktywacja klucza AVG PC TuneUP
 4. Wprowadź klucz na stronie rejestracji i przejdź do następnego kroku. Proces weryfikacji klucza może zająć kilka sekund, przez co nowa strona może nie pojawić się od razu. Po zweryfikowaniu klucza, przejdziesz do kolejnego kroku, w którym należy wpisać imię, nazwisko i adres email, do którego ma zostać przypisana usługa. Po zakończeniu rejestracji pojawi się komunikat z kodem aktywacyjnym, a na maila otrzymasz wiadomość z plikiem PDF, w którym także będzie się on znajdował
 5. Pobierz pełną wersję aplikacji PC TuneUP ze strony https://www.avg.pl/pobierz, klikając opcję Wersja płatna przy pozycji AVG PC TuneUP
  Jak pobrać AVG PC TuneUP?
 6. Uruchom pobrany plik instalacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami w oknie instalatora. Podczas instalacji wprowadź kod aktywacyjny widoczny na stronie internetowej lub w pliku PDF otrzymanym na adres email. Kliknij Zainstaluj teraz i dokończ instalację.
  Jak aktywować licencję AVG PC TuneUP?
 7. Po zakończeniu instalacji możesz od razu przeprowadzić skanowanie i konserwację komputera w aplikacji PC TuneUPą.

  AVG PC TuneUp - Przykładowy widok po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji

Jak przenieść licencję AVG na inny komputer?

Jeśli potrzebujesz ponownie uzyskać klucz licencyjny do swojego oprogramowania AVG, w tym PC TuneUP, wejdź na stronę: https://www.avg.com/pl-pl/license-retrieval i wprowadź adres email, na który była zarejestrowana usługa. Otrzymasz wiadomość email ze wszystkimi kluczami licencyjnymi do usług przypisanych do Twojego konta.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Chroń dane formularzy i transakcji z zieloną kłódką przy adresie.