Jak przyśpieszyć komputer lub telefon?

Twój komputer działa odczuwalnie wolniej? Strony internetowe wczytują się dłuższą chwilą lub wyświetlają niepełne treści? A może zwyczajnie korzystanie z komputera stało się uciążliwe i czas na nowy sprzęt? Zapomnij! AVG PC TuneUp to narzędzie, które odświeży Twój telefon i komputer, a przede wszystkim zadba o jego maksymalną wydajność, porządek i bezpieczeństwo.

  • Sprawdź ofertę na oprogramowanie AVG PC TuneUp oraz inne narzędzia zwiększające bezpieczeństwo i produktywność pracy.

 

Dostęp do treści Internetowych, niezliczonych narzędzi pracy oraz urządzeń peryferyjnych sprawia, że w każdej chwili, np. nasz komputer przetwarza ogromne ilości danych. Aby dane były wczytywane szybciej, częściowo są one przechowywane na komputerze. Aby maksymalizować możliwości aplikacji, każda odwołuje się do niezliczonych funkcji naszego systemu i poszczególnych podzespołów, pozostawiają po sobie ślad.

Poradnik video: Jak przyśpieszyć telefon, tablet lub komputer?

Jak przyśpieszyć komputer lub urządzenie mobilne?

AVG PC TuneUp - Konserwacja - Przykładowy widok programu podczas skanowania

W ten sposób mnożymy wszelkiego rodzaju wpisy w rejestrze, zapewniające świetną współprace oprogramowania ze sprzętem. O sprawności sprzętu zadecyduje też ilość narzędzi z jakich korzystamy, setki aplikacji działających tle, zawsze gotowych do uruchomienia, monitorujących naszą pracę, jej efekty ale i wspierające ją.

AVG PC TuneUp - Konserwacja - Wynik skanowania - Kliknij przycisk Napraw i oczyść

Zapotrzebowanie na moc komputerów nie wynika więc jedynie z faktu, że sprzęt starzeje się, co rosną nasze potrzeby względem posiadanej mocy. Potrzeby, które przekładają się nie tylko na możliwość korzystania z nowych rozwiązań co korzystania z jeszcze większej ilości narzędzi w jednym czasie.

  • W trosce o zadowolenie, bezpieczeństwo i oszczędności dla naszych Klientów, wprowadziliśmy w ofercie home.pl narzędzie AVG PC Tune Up.

 

AVG PC TuneUp to kompleksowe narzędzie wspierające pracę Twojego komputera oraz maksymalizujące efektywność Twojej pracy na komputerze i urządzeniu mobilnym. Dzięki doświadczeniu firmy oraz wielu odsłonom oprogramowania, uzyskujesz najlepsze a zarazem najpopularniejsze narzędzie do optymalizacji urządzeń.

AVG PC TuneUp - Wydajność - Przykładowy widok ekranu głównego programu AVG

AVG PC TuneUp to:

  • Monitorowanie, zarządzanie i planowanie aktualizacji wszystkich narzędzi zainstalowanych na Twoim urządzeniu
  • Skuteczne, szybkie i bezpiecznie zwiększanie szybkości pracy komputera, telefonu i tabletu
  • Odzyskiwanie miejsca na dysku poprzez m.in. wyszukiwanie nieużywanych treści, ich duplikatów lub tzw. plików śmieci,
  • Optymalizacja pracy na baterii urządzenia przez efektywne zarządzanie procesami i aplikacjami działającymi w tle
  • Raportowanie i naprawa awarii systemu Windows
  • Oczyszczanie urządzeń z systemem Android i komputerów Mac

 

Sprawdź wyniki testów i pomiarów w zakresie skuteczności działania AVG PC TuneUp i sam oceń czy narzędzie spełnia Twoje oczekiwania – kliknij tutaj.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Chroń dane formularzy i transakcji z zieloną kłódką przy adresie.