Jak zalogować się do Acronis Backup? – konto użytkownika


Instrukcje krok po kroku jak korzystać z Acronis Backup znajdziesz pod tym adresem.

W tym artykule dowiesz się jak zalogować się do usługi Acronis Backup – do panelu administracyjnego użytkownika.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak utworzyć konta użytkowników Acronis Backup.

Panel administracyjny użytkownika jest panelem, w którym każdy utworzony użytkownik z przydzielonymi zasobami Acronis Backup może tworzyć plany tworzenia kopii zapasowej, harmonogramy ich działania oraz sprawdzać postępy.

Z poziomu panelu użytkownika możesz w szybki sposób uzyskać dostęp do panelu kopii zapasowych, skąd użytkownik konta może zarządzać i pobierać kopie zapasowe, np. swojego komputera. Do zarządzania i pobierania kopii zapasowych, nie jest konieczne posiadanie dodatkowych aplikacji. Wystarczy przeglądarka internetowa oraz aktywne połączenie z Internetem.

 1. Przejdź na stronę logowania https://panel.home.pl. Jako login podaj nazwę utworzonego konta użytkownika, np. jankowalski@data.pl oraz hasło do konta.
  Konsola zarządzania - Okno logowania - Podaj login i hasło
W tym samym oknie logowania, możesz także użyć nazwy użytkownika, którego utworzyłeś podczas rejestracji usługi Acronnis Backup. W ten sposób zalogujesz się jako administrator usługi i będziesz mógł zarządzać zakupioną usługą – tworzyć użytkowników oraz przydzielać im zasoby. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o logowaniu jako administrator konta.
 • W nowym widoku, w górnej części ekranu odszukaj przycisk Usługa kopii zapasowych.
  Panel klienta - Kliknij przycisk Usługa kopii zapasowych

  W oknie Usługi kopii zapasowych możesz przejść do panelu zarządzania planami tworzenia kopii zapasowych. Odnajdziesz tu także bezpośrednie odnośniki do pobrania aplikacji, która jest niezbędna do wykonania kopii zapasowej. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej jak pobrać i uruchomić aplikację Acronis Backup.
 • Kliknij Zarządzaj kopiami zapasowymi, aby przejść do panelu użytkownika i zarządzać planami tworzenia kopii zapasowych.
  Panel klienta - Usługa kopii zapasowych - Kliknij przycisk Zarządzaj kopiami zapasowymi
 • W nowym widoku zobaczysz panel administracyjny użytkownika.
  Acronis Backup - Panel logowania
Jeśli chcesz pominąć logowanie do panelu https://panel.home.pl, możesz od razu przejść na stronę logowania do panelu użytkownika, dostępną pod adresem: https://acronis.homebackup.pl
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o panelu administracyjnym użytkownika. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych funkcjach w panelu administracyjnym użytkownika.

Kopia zapasowa danych bez limitu urządzeń

Chroń to, co najcenniejsze. Zabezpiecz firmowe lub prywatne dane z komputerów, telefonów, tabletów i serwerów.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie