Jak zamówić usługę Acronis Backup w home.pl?

 1. Przejdź na stronę home.pl do zakładki Ochrona danych -> Kopia zapasowa danych.home.pl - Ochrona danych - Wybierz opcję Kopia zapasowa danych
 2. Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb i potwierdź wybór, klikając przycisk Zamów.
  home.pl - Ochrona danych - Kopia zapasowa danych - Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb

  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się czym różnią się dostępne pakiety Acronis Backup.
 3. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany na stronę panel.home.pl, gdzie będziesz mógł sfinalizować zamówienie.
  Ze względów technicznych, usługa Acronis Backup (podobnie jak Office365) dostępna jest w ramach Marketu home.pl, osobnego panelu zakupów i zarządzania usługami.
 4. Wyszukaj i dodaj do zamówienia darmową nazwę subdomeny. Posiadanie subdomeny jest niezbędne, aby w pełni korzystać z usługi, np. firma-jana.homebackup.pl.
  home.pl - Ochrona danych - Kopia zapasowa danych - Zamów - Wyszukaj i dodaj do zamówienia darmową nazwę subdomeny

  Rejestrowana subdomena jest bezpłatna, stosowna informacja pojawi się w podsumowaniu zamówienia. Subdomena jest elementem niezbędnym do utworzenia kont użytkowników, którzy będą korzystać z usługi.
 5. Jeśli wskazana subdomena będzie dostępna, zostaniesz automatycznie przeniesiony do kolejnego kroku zamówienia – rejestracji.
  • Nowy klient – wybierz, jeśli nie rejestrowałeś wcześniej usług w Markecie home.pl, np. Office365. Podczas rejestracji uzupełnij dane w formularzu, zaakceptuj regulaminy i wybierz metodę płatności. Potwierdź rejestrację klikając Zamawiam i płacę. W zależności od wybranej metody płatności, otrzymasz komunikat z instrukcją płatności.
   WAŻNE! W formularzu zamówienia usługi, uzupełnij pola Nazwa logowania i hasło – informacje te będą potrzebne podczas logowania do panelu zarządzania usługą. Zapamiętaj je.

   home.pl - Ochrona danych - Kopia zapasowa danych - Zamów - Subdomena - Zarejestruj się

  • Jesteś już klientem? – wybierz, jeśli rejestrowałeś wcześniej usługi w Markecie home.pl, np. Office365. Podczas logowania podaj ustaloną nazwę logowania i hasło. W kolejnym kroku zweryfikuj poprawność wprowadzonych danych i zatwierdź zamówienie, klikając Zamawiam i płacę. W zależności od wybranej metody płatności, otrzymasz komunikat z instrukcją płatności.
   Jeśli nie pamiętasz hasła do logowania, przejdź tutaj i kliknij Zapomniałeś hasła.

   home.pl - Ochrona danych - Kopia zapasowa danych - Zamów - Subdomena - Zaloguj się

 6. W ostatnim kroku otrzymasz podsumowanie złożonego zamówienia. To wszystko. Wszystkie informacje dot. zamówienia, zostaną przesłane drogą mailową. Możesz zalogować się do panelu usługi, przechodząc na stronę panel.home.pl. Skorzystaj z podanych podczas rejestracji usługi danych: loginu oraz hasła.
  home.pl - Ochrona danych - Kopia zapasowa danych - Zamów - Subdomena - Dziękujemy za złożenie zamówienia

  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej jak zalogować się do panelu usługi Acronis Backup.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Kopia zapasowa danych bez limitu urządzeń

Chroń to, co najcenniejsze. Zabezpiecz firmowe lub prywatne dane z komputerów, telefonów, tabletów i serwerów.