Kody Spotify Premium bez karty – gdzie i jak kupić?

Nie chcesz podawać numeru karty w Spotify, ale chcesz cieszyć się nielimitowaną muzyką bez reklam? Nie ma problemu! Skorzystaj z kodów Spotify Premium, które kupisz dla siebie, rodziny lub znajomym jako prezent.

SPIS TREŚCI

Jak kupić Spotify Premium bez karty płatniczej?

Kupując subskrypcję Spotify Premium, dostępne są trzy metody płatności: kartą kredytową, kartą debetową oraz przez serwis PayPal. Subskrypcja opłacana tymi metodami jest automatycznie odświeżana, co pobiera pieniądze z Twojego konta. Nie wszyscy jednak chcą podawać dane swoich kart w serwisie Spotify. Subskrypcja oznacza też, że nawet jeśli nie słuchasz muzyki, usługa zostanie przedłużona, pobierając pieniądze z konta.

By słuchać muzyki bez reklam, możesz skorzystać z przedpłaconych kart podarunkowych Spotify Premium. Dzięki nim możesz jednorazowo wykupić dostęp do Spotify na określony czas sprawić prezent miłośnikowi muzyki.

Gdzie kupić kody Spotify Premium? W home.pl dostępne są trzy warianty przedpłaconych kart Spotify:

Skorzystaj z bonu podarunkowego do Spotify Premium w home.pl i zapłać BLIKiem, przelewem PayU lub odrocz płatność na później z PayPo. Słuchaj muzyki i podcastów bez limitów na dowolnym urządzeniu lub podaruj dostęp do Spotify w prezencie swoim bliskim.

Kod aktywacyjny Spotify Premium

Jak zrealizować kod aktywujący Spotify?

By użyć kodu Spotify Premium, należy posiadać konto w serwisie muzycznym. Możesz użyć obecnego konta lub założyć nowe, jeśli jeszcze go nie posiadasz. Następnie wejdź na oficjalną stronę Spotify (spotify.com/redeem/), zaloguj się i wprowadź kod aktywujący Spotify Premium.

Zrealizuj kod Spotify wprowadzając unikalny kod PIN i klikając Kontynuuj

Jakie są zalety kupowania kodów Spotify Premium?

Przedpłacone kody posiadają kilka zalet, których nie oferuje subskrypcja:

  • Kontrola wydatków – płacisz raz, nie musisz pamiętać o anulowaniu subskrypcji
  • Dostępność – kody Spotify dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w sieci
  • Bezpieczeństwo – nie podajesz numeru karty ani kodu CVV zewnętrznej firmie
Przedpłacony kod Spotify Premium możesz także podarować miłośnikowi muzyki w ramach prezentu na urodziny, święta czy jako dodatkowy benefit w pracy.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie