Jak mieć Spotify Premium za darmo?

Spotify Premium, dzięki doskonałej jakości dźwięku i nieprzerwanym reklamami słuchaniem, jest spełnieniem marzeń niejednego melomana i miłośnika podcastów. Czy w takim razie można używać muzycznej platformy streamingowej w wersji Premium za darmo? Sprawdź w tym artykule.

SPIS TREŚCI

Co daje Spotify Premium?

Darmowe konto Spotify ogranicza funkcję pomijania piosenek, których nie masz ochoty słuchać – 6 pominięć na godzinę. Reklamy, odtwarzane co kilka utworów, których treść po kilku muzycznych sesjach znasz już na pamięć, dokładają do dodatkowej irytacji.

Spotify Premium jest rozszerzeniem zwykłego konta Spotify i pozwala Ci na:

 • odtwarzanie dowolnych utworów
 • pomijanie bez limitu
 • słuchanie bez reklam
 • pobieranie muzyki

Karta podarunkowa Spotify Premium jako metoda płatności.

Jak uzyskać Spotify Premium za darmo?

Najłatwiejsza droga do uzyskania Spotify Premium za darmo to skorzystanie z miesięcznego okresu próbnego dla nowych użytkowników. Otrzymasz ten czas po to, by określić, czy na całego wchodzisz w muzyczny świat, czy wracasz do podstawowej wersji. Jest to najłatwiejszy i najbardziej bezpieczny sposób na Spotify Premium za darmo. Powinieneś wiedzieć, że inne nielegalne metody ostatecznie nie niosą z sobą dobrego rezultatu — istnieje ryzyko uszkodzenia nie tylko aplikacji, ale również samego urządzenia.

Ile kosztuje Spotify Premium?

Może jednak warto po miesiącu próby wykupić legalną subskrypcję Premium? Opierając się na liczbach, oceń sam, czy opłaci się Tobie inwestować w Spotify Premium:

 • Pojedynczy album wydany na krążku CD kosztuje od 20 do nawet 70 zł. Zazwyczaj w tej cenie otrzymujesz paręnaście utworów jednego artysty.
 • Jeden miesiąc płatnego abonamentu Spotify Premium w cenie 20 zł otwiera Ci drzwi do ponad 60 milionów utworów. Słuchając muzyki w ten sposób, również wspierasz finansowo swoich ulubionych artystów.

Jeśli korzystasz z próbnego okresu i nie chcesz kontynuować subskrypcji Premium, zrezygnuj z niej pod koniec daty rozliczenia. Wrócisz wówczas do darmowego konta Spotify.

Nie chcesz podawać danych swojej karty płatniczej do konta? Skorzystaj z kart doładowujących Spotify Premium:

Spotify Premium 1 miesiąc | Spotify Premium 3 miesiące | Spotify Premium 6 miesięcy

Jak aktywować Spotify Premium kodem doładowującym?

Do aktywacji Spotify Premium tą metodą nie potrzebujesz podawać danych swojej karty płatniczej. Wykonaj poniższe czynności.

 1. Kup kartę upominkową Spotify Premium — voucher otrzymasz mailem.Ile kosztuje Spotify Premium?
 2. Zaloguj się na stronie spotify.com/redeem.Logowanie do Spotify
 3. Wprowadź PIN karty w wyznaczonym miejscu. Zaznacz okienko reCAPTCHA „Nie jestem robotem” i kliknij Kontynuuj.Jak aktywować Spotify Premium kodem?
Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie