Gmail i Hangouts poinformują o Twojej nieobecności – G Suite

G Suite ciągle się rozwija, dzięki czemu użytkownicy pakietu dostarczanego przez Google co jakiś czas są pozytywnie zaskakiwani nowymi funkcjonalnościami. Tym razem gigant wprowadził niezwykle przydatną funkcjonalność automatycznej wiadomości zwrotnej pokazywanej już na etapie wpisania e-maila adresata.

Dotychczas funkcja pozwalała nam wpisać informację o nieobecności. Teraz gdy użytkownicy wybiorą nasz adres mailowy, jeszcze przed napisaniem wiadomości otrzymają informację o naszej nieobecności. Pozwoli to na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, gdy na przykład potrzebujemy szybkiej odpowiedzi lub problem opisany w mailu wymaga stworzenia długiej wiadomości.

Jako pierwsi nową funkcjonalność otrzymają wybrani użytkownicy biznesowi pakietu G Suite. Jego wdrażanie jest zaplanowane na najbliższe kilka tygodni. Niewykluczone, że nowa funkcjonalność  pojawi się w niedługim czasie również w Gmail dla użytkowników niekomercyjnych.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem pakietu G Suite w swojej firmie? Skorzystaj z oferty home.pl. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii.

  • +48 91 432 55 72  (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 20:00).

Gmail z domeną Twojej firmy? To możliwe!

G Suite to m.in. poczta Gmail, której możesz używać z domeną swojej firmy. Zyskasz także pakiet praktycznych aplikacji Google.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie