Nowe rozwiązania antywirusowe AVG, Avast dla firm i domu już dostępne w home.pl

Oferta aplikacji antywirusowych dostępnych w home.pl poszerza się. Do katalogu programów antywirusowych, które zadbają o bezpieczeństwo Twojego komputera i danych, zostały dodane rozwiązania od dwóch firm – AVG i Avast – specjalizujących się w zabezpieczeniach komputerów.

Do rodziny produktów AVG i AVAST w home.pl dołączyły dwa kolejne programy antywirusowe:

AVG Internet Security – jest to odpowiednik kultowego programu antywirusowego AVG Anti-Virus w ulepszonej i rozszerzonej wersji. Zapewnia automatyczne aktualizowanie bazy wirusów, by chronić przed wszelkimi wirusami oraz moduł bezpiecznej bankowości. Obecnie zainstalowany na ponad 2 milionach komputerów na całym świecie – to najlepsza rekomendacja dla programu antywirusowego.

Avast Premium Security – Avast Premier w nowej odsłonie. Od dziś to Avast Premium Security – kompleksowy program antywirusowy zabezpieczający urządzenia z systemami Windows, iOS i Android. Pomoże Ci zachować bezpieczeństwo podczas przeglądania internetu, skanując strony i sieci, z którymi się łączysz, oraz powstrzyma hakerów przed wykradzeniem poufnych danych z komputera.

Oba programy antywirusowe są już dostępne w ofercie home.pl i mogą zostać zainstalowane na komputerach używanych prywatnie oraz tych, znajdujących się w firmie.

Gdzie kupić antywirus AVG?