SimplySign – Mobilny Podpis Elektroniczny już dostępny w home.pl

SimplySign by Asseco od home.pl to rewolucyjne narzędzie służące do składania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Podpisuj dokumenty elektronicznie bez czytnika i karty, bezpośrednio z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej na Twoim smartfonie.

Simplysign by asseco logo

SimplySign by Asseco oferowany przez home.pl to pierwszy w Polsce mobilny podpis kwalifikowany

Dzięki podpisowi kwalifikowanemu od home.pl załatwisz wiele spraw urzędowych – elektronicznie! Podpis kwalifikowany to również podstawowe narzędzie nowoczesnego przedsiębiorcy. SimplySign by Asseco od home.pl jest pełnoprawnym odpowiednikiem podpisu odręcznego, a więc podpisuj umowy z kontrahentami, sygnuj regulaminy i zatwierdzaj ważne dokumenty elektronicznie ciesząc się pozytywną weryfikacją certyfikatu podpisu w produktach ADOBE (m.in. dokumentach PDF).

 

W dobie postępującej cyfryzacji i digitalizacji naszego życia, zarówno osobistego jak i biznesowego, dostrzegamy szanse jakie niesie za sobą mobilny podpis elektroniczny SimplySign by Asseco od home.pl. W czasach gdy stawia się na efektywność i mobilność rozwiązań, SimplySign doskonale wpisuje się w aktualne trendy rynkowe. Dzięki szerokiemu zastosowaniu w relacjach B2A i B2B oraz międzynarodowej rozpoznawalności, podpis elektroniczny wydaje się wręcz niezbędnym narzędziem każdego polskiego przedsiębiorcy.

– Beniamin Krupowicz

Menadżer ds. Rozwoju Biznesu, home.pl

Co zyskuję dzięki podpisowi elektronicznemu?

E-podpis od home.pl zapewni Ci:

  • oszczędność czasu i pieniędzy poprzez elektroniczny obieg dokumentów,
  • wzrost efektywności dzięki nowoczesnym i innowacyjnym narzędziom,
  • pełną mobilność oraz możliwość sygnowania dokumentów niezależnie od miejsca i czasu,
  • rozpoznawalność podpisu na całym świecie oraz możliwość zawierania umów na terenie całej Unii Europejskiej.

SimplySign by Asseco od home.pl będzie dostępny w wariantach 1 rok, 2 lata i 3 lata ważności certyfikatu kwalifikowanego. W tym czasie możesz podpisywać dokumenty bez ograniczeń.  Sprawdź wszystkie korzyści wynikające z posiadania mobilnego certyfikatu SimplySign by Asseco od home.pl!

Specjalna oferta na weryfikację tożsamości w eSIGN dla klientów home.pl 

Dzięki współpracy home.pl i firmy eSIGN klienci, którzy kupili certyfikat SimplySign w Marketplace home.pl będą mogli skorzystać ze specjalnej zniżki na weryfikację tożsamości. Aby zweryfikować swoją tożsamość w obniżonej cenie 150 zł netto (cena standardowa 250zł), wystarczy pokazać przedstawicielowi firmy eSIGN fakturę zakupu certyfikatu SimplySign w home.pl.

Specjalna oferta dotyczy wydania certyfikatu w wersji standardowej, tj. do 7 dni od daty weryfikacji tożsamości. W cenę wliczony jest koszt dojazdu do klienta na terenie miasta wojewódzkiego. Po zakupieniu certyfikatu SimplySign w home.pl zachęcamy do skorzystania ze specjalnej promocji i weryfikacji tożsamości w eSIGN

 

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.