Paczka w Weekend – nowa usługa od InPost

InPost Paczka w Weekend to nowa usługa polegająca na dostawach do Paczkomatów również w weekendy. Dzięki niej klienci mają dostęp do produktów Twojego sklepu 24/7, a Ty zyskujesz kolejny argument w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Szybka dostawa na weekend do Paczkomatów w całej Polsce

Na czym polega usługa Paczka w Weekend?

Produkty zamówione przez klientów od czwartku od godziny 20 do soboty do godziny 13, zostaną dostarczone do Paczkomatów jeszcze w weekend.

Wystarczy, że udostępnisz tę usługę w swoim sklepie internetowym, dodając dodatkową formę dostawy do wyboru: InPost Paczka w Weekend.

Dlaczego InPost Paczka w Weekend?

Kupujący coraz częściej oczekują natychmiastowej dostawy. InPost przeprowadziło badania nt. zapotrzebowania na weekendowe dostawy i okazało się, że: 66% badanych określiło swoje ostatnie zakupy jako PILNE i BARDZO PILNE, a 60% respondentów, którzy ostatnio skorzystali z dostawy kurierem wyraziła chęć skorzystania z opcji dostawy w weekend do Paczkomatu InPost.

Ile osób określiło swoje internetowe zakupy jako pilne oraz ile by skorzystało z opcji dostawy w weekend?

Sprzedający również wyrażają duże zainteresowanie wdrożeniem dostaw weekendowych. W przeprowadzonym badaniu: 82% ankietowanych wyraziło chęć wprowadzenia opcji dostawy weekendowej do Paczkomatów w swoich sklepach, a 90% ankietowanych spośród osób, które wyraziły zainteresowanie dostawą w weekendy jest skłonne pakować paczki w soboty z gwarancją dostawy w niedzielę do Paczkomatów.

Co możesz zyskać wprowadzając usługę Paczka w Weekend do swojego sklepu?

  • Większe zyski: usługa pozwoli Twojemu sklepowi zyskać nowych odbiorców i przewagę nad konkurencją. Dzięki niej możesz liczyć na wzrost zamówień online i szybszą realizację dostaw.
  • Satysfakcję Twoich klientów: usługa Paczka w Weekend to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby na rynku i zmiany w zachowaniu konsumentów.
  • Razem z InPost możesz zbudować swoją przewagę konkurencyjną oferując, weekendowe dostawy.

Jak włączyć usługę Paczka w Weekend w Twoim eSklepie?

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: Integracja z usługą Inpost Paczka w Weekend

W jaki sposób zaprezentować PwW na swojej stronie?

Aby zwiększyć widoczność nowej formy dostawy dostępnej w Twoim sklepie:

  • wyeksponuj ją w odpowiedni sposób na stronie wyboru dostawy (checkout): użyj dedykowanego logo usługi, które możesz pobrać tutaj.
  • umieść informacje o Paczce w Weekend na banerze w swoim sklepie, np. na banerze na stronie głównej.
  • możesz również przekazać informacje o nowej formie dostawy w komunikacie do swoich klientów, np. poprzez wysyłkę mailingu.

InPost jest pierwszym operatorem logistycznym, który uruchomić opcję dostaw w weekend na terenie całego kraju.