Czy mogę zlecić firmie home.pl konfigurację mojego sklepu?


Możesz zlecić nam konfigurację Twojego sklepu internetowego w zakresie niezbędnym do jego uruchomienia, rozpoczęcia sprzedaży oraz konfiguracji zabezpieczeń. Usługi IT, w ramach których oferujemy pomoc, są usługami płatnymi. Za wykonanie każdego z powierzonych nam przez Ciebie zadań, odpowiada dedykowany zespół eCommerce, który jest do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tego potrzebujesz. Specjaliści z zespołu eCommerce pomogą Ci uruchomić sklep, wypełnić go treściami, przygotują szablony wiadomości e-mail do komunikacji z Klientami.

Po zakończeniu rejestracji sklepu internetowego eSklep, na adres e-mail wskazany jako kontaktowy otrzymasz dane do logowania do panelu sklepu. Od tej chwili Twój sklep jest już gotowy do rozpoczęcia konfiguracji i samej sprzedaży. Po zalogowaniu do Panelu sklepu, wprowadź podstawowe informacje dotyczące formy i kosztów dostawy, informacji o firmie i rozpocznij sprzedaż!

Konfiguracja sklepu składa się z wielu kroków, m.in.:

 • uzupełnienie asortymentu, tj. podstawowej treści sklepu, produktów, które będziesz sprzedawał,
 • stworzenie stron informacyjnych, czyli podstron, które pomogą Twoim klientom w zakupach, ale i dostarczą cennych informacji o sklepie, firmie, dostawie,
 • konfiguracja integracji, czyli powiązań pomiędzy sklepem, a zewnętrznymi systemami wspomagającymi sprzedaż, jak serwis Allegro, płatności online PayU, firmy kurierskie Apaczka.pl czy InPost,
 • konfiguracja spójnego schematu komunikacji z klientami,
 • pozycjonowanie i dodanie witryny do Google.

Konfigurację sklepu internetowego możesz przeprowadzić samodzielnie w oparciu, m.in. o dokumentację oraz pomoc na naszym forum dyskusyjnym. Możesz także zlecić ją nam!

Kliknij tutaj, aby przejść do dokumentacji dotyczącej sklepu internetowego eSklep. Do Twojej dyspozycji oddaliśmy także forum dyskusyjne – utwórz nową lub dołącz do już istniejącej dyskusji z klientami, użytkownikami i pracownikami home.pl.

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji sklepu? Nie masz czasu na wykonanie wszystkich kroków do jego uruchomienia? Nic prostszego, wiele czynności możemy zrobić za Ciebie. Wprowadzanie produktów, konfiguracja integracji i wyglądu sklepu, to wszystko wchodzi w zakres naszej oferty. Oferujemy zarówno sklep internetowy pod klucz jak i jego konfigurację w dalszych okresach jego użytkowania. Skontaktuj się z nami!

Nie masz czasu na konfigurowanie usługi? - Sprawdź ofertę - Cennik eSklepu od home.pl

Dlaczego warto skorzystać z usług naszych ekspertów?

Konfiguracja e-sklepu jest zadaniem, któremu trzeba poświęcić czas. Jeśli zależy Ci na szybkiej konfiguracji i uruchomieniu sprzedaży w Internecie, skorzystaj z pomocy naszego specjalisty, który zrobi wszystko za Ciebie!

Jakie dodatkowe usługi oferujemy?

Zadbamy o wsparcie sprzedaży w Twoim e-sklepie. Uruchomimy dla Ciebie integrację z porównywarkami cen, usługami Google, integrację z Allegro czy też e-sklep na Facebooku. Przygotujemy sklep do pierwszego uruchomienia, dostosowując wygląd, integracje, pocztę e-mail i wiele innych.

 1. Wprowadzenie treści do sklepu internetowego: zespół eCommerce przygotuje dla Ciebie unikalne treści, informacje o firmie, dla kupujących oraz umieści je na dedykowanych podstronach sklepu,
 2. Konfiguracja dostaw: niezależnie od tego czy posiadasz już umowę partnerską na dostawy z Twojego sklepu, skonfigurujemy i dopasujemy je do Twoich potrzeb,
 3. Konfiguracja Płatności PayU: zlecenie obejmuje uruchomienie systemu płatności oraz ich konfigurację i dostosowanie do mechanizmów płatność <> dostawa w Twoim sklepie,
 4. Dodatkowe pola/zgody: proces zakupowy w sklepie wymaga czasami dodania odpowiednich pól i zgód, czy to dotyczących Newslettera, RODO, zgody na reklamy czy powiadomienia o ukończonym 18 roku życia,
 5. Konfiguracja poczty w sklepie: posiadanie poczty firmowej we własnej domenie może podnieść prestiż i wiarygodność Twojego sklepu, klientom dodatkowo daje gwarancje, że piszą z Tobą a nie przypadkową osobą,
 6. Modyfikacja treści i zawartości maili: korzystając z usługi eSklep masz do dyspozycji dziesiątki gotowych szablonów i elementów do budowy korespondencji e-mail, w tym automatycznej. Pozwól, że dostosujemy jej zawartość do Twoich potrzeb oraz trendów w komunikacji z Klientami,
 7. Import bazy produktów: Posiadasz plik XML/CSV z gotową bazą produktów? Niezależnie od tego czy wykonałeś bazę samemu czy dostarczyła Ci ją,np. hurtownia, pomożemy Ci dokonać ich importu. Import bazy produktów zlecony home.pl, to gwarancja szybkiego uruchomienia sprzedaży.
 8. Modyfikacja wyglądu: możesz dowolnie modyfikować wygląd swojego sklepu, ale są elementy i zmiany, które mogą wymagać ingerencji w kod CSS/HTML. Dlatego możesz zlecić takie zmiany profesjonalistom, aby mieć pewność, że Twój sklep będzie zawsze dobrze wyglądał: na komputerze, tablecie i telefonie.
 9. Konfiguracja certyfikatu SSL: instalacja, uruchomienie i poprawa odwołań do niezabezpieczonych elementów Twojego sklepu internetowego. Certyfikat SSL to nie tylko ochrona kupującego i jego danych, ale także podniesienie prestiżu i wiarygodności sklepu,
 10. Konfiguracja usług Google: mapa witryny, Google Analyticsd, integracja z zakupami Google to dziś podstawa funkcjonowania w środowisku stworzonym przez Google,
 11. Wersje językowe: co byś zrobił, mając możliwość szybkiego uruchomienia wielu wersji językowych swojego sklepu? Otwórz się na nowe rynki, a nam pozwól na włączenie dodatkowego języka, wprowadzenia tłumaczeń, zmiany ustawień walut, dostaw i płatności.
 12. Zamrożenie sklepu: idealne rozwiązanie gdy zawieszasz czasowo działalność albo prowadzić sprzedaż sezonową. Usługa pozwala zawiesić i przechować cały sklep internetowy przez okres 6 miesięcy, wraz z całą zawartością i konfiguracją.

Nie znalazłeś usługi jaka Cię interesuje? Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów i zaproponowania rozwiązania.

Usługi obejmujące uruchomienie i konfigurację sklepu internetowego realizowane są w ramach dedykowanej oferty przygotowanej przez zespół specjalistów ecommerce:

Jaki jest czas realizacji zgłoszenia?

Czas realizacji jest orientacyjny, uzależniony od bieżącej liczby napływających zgłoszeń, poziomu skomplikowania zlecenia oraz ilości danych, na których realizowane będą operacje. Po kontakcie z naszym specjalistą i przekazaniu informacji o zleceniu, otrzymasz orientacyjny czas realizacji.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Najczęściej zadawane pytania
Dodatkowe narzędzia hostingu
Statystyki serwera (nowe)
Połączenie SSH
Statystyki serwera (stare)
WebFTP
Autoinstalator
Kontrola wersji (SVN)
Listy mailingowe
Poczta home.pl
Obsługa poczty webmail
Programy pocztowe
Nowa platforma home.pl
Częste pytania
Bezpieczeństwo
Instalacje
Panel klienta
Domeny
Hosting
Serwer Apache
Bazy danych
Certyfikaty SSL
Zamawianie SSL
Instalacja i konfiguracja SSL
Poczta e-mail
WordPress Hosting SSD
Dodatki od partnerów
Poprzednia platforma home.pl
Certyfikaty SSL
Zamawianie certyfikatów SSL
Konfiguracja i instalacja SSL
Panel home.pl
Informacje podstawowe
Pulpit
Usługi
Płatności
Profil
Centrum Pomocy
Operacje w Panelu home.pl
Serwery
WebFTP
Informacje podstawowe
Konfiguracja serwerów
Serwery Unix
Serwery Windows
Obsługa baz danych
phpMyAdmin (MySQL)
phpPgAdmin (PgSQL)
myLittleAdmin (MSSQL)
Sklep internetowy eSklep
Panel usługi eSklep
RODO w sklepie internetowym
Panel sklepu internetowego
Pierwsze kroki
Promocja sklepu
Sprzedaż
Pierwsze uruchomienie
Dodatki od partnerów
Asortyment
Klienci
Integracje
Inne integracje
Systemy aukcyjne
Baza produktów
Aplikacje
App store
Aplikacja mobilna
Marketing
Modyfikacja wyglądu
Dokumentacja
Dla deweloperów
Style graficzne
Inne zagadnienia
Raporty i statystyki
Zawartość
Filmy instruktażowe
Konfiguracja sklepu
Rozliczenia i dokumenty
Faktury
Zmiana danych (cesja)
Rozliczenia i płatności
Dokumenty do pobrania
Produkty i usługi
Kreator Stron WWW
eCommerce
Moduły
Ustawienia
Szablony
Nawigacja
Publikacja i dodatki
Szybki start
Prestahosting
Profesjonalne usługi IT
Certyfikaty SSL
Przywracanie danych
Udostępnienie logów
Operacje na plikach i bazach danych
WordPress
Terminal płatniczy SumUp
Wordpress hosting SSD
Domeny
Informacje podstawowe
Rejestracja / opłacanie
Konfiguracja domen
Transfer domen
Giełda domen
Dodatki do domen
Serwery VPS
Skrzynki e-mail
Microsoft Exchange
Cloud Email Xchange
Obsługa skrzynek w Panelu home.pl
Jak zarejestrować Personal email lub Business email?
Bezpieczeństwo
eKsięgowość
Reklama internetowa
Reklama Allegro Ads
Tworzenie stron WWW
Contact LEADer
Reklama banerowa Google
Zakupy Google
Google Ads (AdWords)
eKampanie Google
SEMSTORM
Pozycjonowanie
rankingCoach
Baza wiedzy
Facebook
Systemy CMS
Internet w praktyce
Przydatne programy
Konfiguracja programów FTP
Zagadnienia techniczne
.htaccess
mod_rewrite
Kursy i specyfikacje
Kurs HTML
Kurs PHP
Kurs SQL
Rejestracja usług
RODO w home.pl
English
Website Builder
Control Panel
Webmail
FTP
Office 365
WordPress
SSL certificate
Aplikacje w marketplace
SimplySign
SiteLock - ochrona WWW
Dropsuite Email Backup
CCleaner
Antywirus Kaspersky
Dropbox - dysk w chmurze
Płatności PayU
Programy antywirusowe AVAST
Office 365
AVG PC TuneUp
Reklama na start
Google AdWords
Zareklamuj stronę WWW na Facebook
Cloud Email Xchange
Brand24
Microsoft OneDrive
FreshMail.pl
Tłumaczenia online
G Suite - poczta Gmail
Program prowizyjny
Acronis Backup
Informacje podstawowe
Ustawienia dodatkowe
Panel użytkownika
Panel administratora
lub