Czy mogę zlecić firmie home.pl konfigurację mojego sklepu?

728x90

Po zakończeniu rejestracji sklepu internetowego eSklep, na adres e-mail wskazany jako kontaktowy otrzymasz dane do logowania do panelu sklepu. Od tej chwili Twój sklep jest już gotowy do rozpoczęcia konfiguracji i samej sprzedaży. Po zalogowaniu do Panelu sklepu, wprowadź podstawowe informacje dotyczące formy i kosztów dostawy, informacji o firmie i rozpocznij sprzedaż!

Konfiguracja sklepu składa się z wielu kroków, m.in.:

  • uzupełnienie asortymentu, tj. podstawowej treści sklepu, produktów, które będziesz sprzedawał,
  • stworzenie stron informacyjnych, czyli podstron, które pomogą Twoim klientom w zakupach, ale i dostarczą cennych informacji o sklepie, firmie, dostawie,
  • konfiguracja integracji, czyli powiązań pomiędzy sklepem, a zewnętrznymi systemami wspomagającymi sprzedaż, jak serwis Allegro, płatności online PayU, firmy kurierskie Apaczka.pl czy InPost,
  • konfiguracja spójnego schematu komunikacji z klientami,
  • pozycjonowanie i dodanie witryny do Google.

Konfigurację sklepu internetowego możesz przeprowadzić samodzielnie w oparciu, m.in. o dokumentację oraz pomoc na naszym forum dyskusyjnym. Możesz także zlecić ją nam!

Kliknij tutaj, aby przejść do dokumentacji dotyczącej sklepu internetowego eSklep. Do Twojej dyspozycji oddaliśmy także forum dyskusyjne – utwórz nową lub dołącz do już istniejącej dyskusji z klientami, użytkownikami i pracownikami home.pl.

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji sklepu? Nie masz czasu na wykonanie wszystkich kroków do jego uruchomienia? Nic prostszego, wiele czynności możemy zrobić za Ciebie. Wprowadzanie produktów, konfiguracja integracji i wyglądu sklepu, to wszystko wchodzi w zakres naszej oferty. Oferujemy zarówno sklep internetowy pod klucz jak i jego konfigurację w dalszych okresach jego użytkowania. Skontaktuj się z nami!

Nie masz czasu na konfigurowanie usługi? - Sprawdź ofertę - Cennik eSklepu od home.pl

Dlaczego warto skorzystać z usług naszych ekspertów?

Konfiguracja e-sklepu jest zadaniem, któremu trzeba poświęcić czas. Jeśli zależy Ci na szybkiej konfiguracji i uruchomieniu sprzedaży w Internecie, skorzystaj z pomocy naszego specjalisty, który zrobi wszystko za Ciebie!

Jakie dodatkowe usługi oferujemy?

Zadbamy o wsparcie sprzedaży w Twoim e-sklepie. Uruchomimy dla Ciebie integrację z porównywarkami cen, usługami Google, integrację z Allegro czy też e-sklep na Facebooku. Przygotujemy sklep do pierwszego uruchomienia, dostosowując wygląd, integracje, pocztę e-mail i wiele innych.

Jaki jest czas realizacji zgłoszenia?

Czas realizacji jest orientacyjny, uzależniony od bieżącej liczby napływających zgłoszeń, poziomu skomplikowania zlecenia oraz ilości danych, na których realizowane będą operacje. Po kontakcie z naszym specjalistą i przekazaniu informacji o zleceniu, otrzymasz orientacyjny czas realizacji.

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub