Czy mogę zlecić firmie home.pl konfigurację mojego sklepu?

728x90

Po zakończeniu rejestracji sklepu internetowego eSklep, na adres e-mail wskazany jako kontaktowy otrzymasz dane do logowania do panelu sklepu. Od tej chwili Twój sklep jest już gotowy do rozpoczęcia konfiguracji i samej sprzedaży. Po zalogowaniu do Panelu sklepu, wprowadź podstawowe informacje dotyczące formy i kosztów dostawy, informacji o firmie i rozpocznij sprzedaż!

Konfiguracja sklepu składa się z wielu kroków, m.in.:

  • uzupełnienie asortymentu, tj. podstawowej treści sklepu, produktów, które będziesz sprzedawał,
  • stworzenie stron informacyjnych, czyli podstron, które pomogą Twoim klientom w zakupach, ale i dostarczą cennych informacji o sklepie, firmie, dostawie,
  • konfiguracja integracji, czyli powiązań pomiędzy sklepem, a zewnętrznymi systemami wspomagającymi sprzedaż, jak serwis Allegro, płatności online PayU, firmy kurierskie Apaczka.pl czy InPost,
  • konfiguracja spójnego schematu komunikacji z klientami,
  • pozycjonowanie i dodanie witryny do Google.

Konfigurację sklepu internetowego możesz przeprowadzić samodzielnie w oparciu, m.in. o dokumentację oraz pomoc na naszym forum dyskusyjnym. Możesz także zlecić ją nam!

Kliknij tutaj, aby przejść do dokumentacji dotyczącej sklepu internetowego eSklep. Do Twojej dyspozycji oddaliśmy także forum dyskusyjne – utwórz nową lub dołącz do już istniejącej dyskusji z klientami, użytkownikami i pracownikami home.pl.

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji sklepu? Nie masz czasu na wykonanie wszystkich kroków do jego uruchomienia? Nic prostszego, wiele czynności możemy zrobić za Ciebie. Wprowadzanie produktów, konfiguracja integracji i wyglądu sklepu, to wszystko wchodzi w zakres naszej oferty. Oferujemy zarówno sklep internetowy pod klucz jak i jego konfigurację w dalszych okresach jego użytkowania. Skontaktuj się z nami!

Nie masz czasu na konfigurowanie usługi? - Sprawdź ofertę - Cennik eSklepu od home.pl

Dlaczego warto skorzystać z usług naszych ekspertów?

Konfiguracja e-sklepu jest zadaniem, któremu trzeba poświęcić czas. Jeśli zależy Ci na szybkiej konfiguracji i uruchomieniu sprzedaży w Internecie, skorzystaj z pomocy naszego specjalisty, który zrobi wszystko za Ciebie!

Jakie dodatkowe usługi oferujemy?

Zadbamy o wsparcie sprzedaży w Twoim e-sklepie. Uruchomimy dla Ciebie integrację z porównywarkami cen, usługami Google, integrację z Allegro czy też e-sklep na Facebooku. Przygotujemy sklep do pierwszego uruchomienia, dostosowując wygląd, integracje, pocztę e-mail i wiele innych.

Jaki jest czas realizacji zgłoszenia?

Czas realizacji jest orientacyjny, uzależniony od bieżącej liczby napływających zgłoszeń, poziomu skomplikowania zlecenia oraz ilości danych, na których realizowane będą operacje. Po kontakcie z naszym specjalistą i przekazaniu informacji o zleceniu, otrzymasz orientacyjny czas realizacji.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub