Darmowa domena na serwerze home.pl i inne domeny

Najlepszy hosting dla stron WWW

Na serwerze w home.pl możesz utrzymywać nieograniczoną ilość domen internetowych. Każda z tych domen może kierować na inną lokalizacje (np. katalog na serwerze w home.pl lub adres IP zewnętrznego serwera).

Bezpłatna domena – np. serwer1376900.home.pl

Przykład: Kupując serwer w home.pl uzyskujesz bezpłatną domenę typu “serwer1376900.home.pl”.
Wszystkie usługi uruchamiane w ramach serwera są dostępne po wpisaniu adresu “serwer1376900.home.pl”, np. w przeglądarce stron WWW, kliencie FTP czy w części adresu e-mail. Domena “serwer1376900.home.pl” przyznawana jest na czas korzystania z serwera w home.pl.
WAŻNE! Domeny “www.serwer1376900.home.pl” nie możesz przekierować na podkatalog!  Domena ta zawsze prowadzi do katalogu głównego Twojego serwera w home.pl.

 

W przypadku usługi sklepu internetowego eSklep lub eSklep Premium domena “www.sklep1376900.home.pl” jest na stałe przekierowana na aplikację sklepu, do której Klient nie ma dostępu (znajduje się poza strukturą plików, która dostępna jest dla Klienta).

Możliwość rejestracji własnej domeny

W ramach serwera WWW możesz także zarejestrować i użytkować własną domenę np.:

  • twojadomena.com.pl,
  • twojadomena.pl,
  • twojadomena.com,
  • itp.
Z chwilą przypisania nowej domeny do serwera, wszystkie usługi uruchomione w ramach serwera, np. poczta e-mail i strony WWW, mogą być widoczne także pod adresem nowej domeny. Oferta rejestracji domen w home.pl dostępna jest na tej stronie.
Więcej informacji na temat zmiany domeny *.home.pl na krótszy adres, znajdziesz pod tym adresem.

Obsługa wielu domen w ramach serwera wirtualnego

W ramach jednego serwera wirtualnego w home.pl możesz użytkować jednocześnie wiele domen internetowych. Część z nich będzie wskazywać na katalog główny usługi, część natomiast może zostać przekierowana na podkatalog na tym samym serwerze.

 

Domena może również zostać przekierowana na adres serwera zewnętrznego. W ten sposób Twoje domeny mogą służyć do prezentacji wielu produktów, projektów, działów czy nawet firm.

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie