Podczas rejestracji serwera proponowany jest mi adres *.home.pl

Po zakończonej rejestracji usługi typu serwer, zostanie zaproponowany unikalny identyfikator dla serwera (np. „serwer1376900.home.pl”). Identyfikator serwera jest również darmową domeną, z której możesz korzystać, np. w celu wyświetlenia zawartości serwera w przeglądarce WWW lub tworzenia skrzynek e-mail.
Unikalny identyfikator to niepowtarzalna nazwa – żaden klient nie posiada takiej samej nazwy.

Dlaczego nie mogę skorzystać z mojej nazwy domeny?

W pierwszym kroku rejestracji zostanie zaproponowany identyfikator dla serwera (np. „serwer1376900”). Będzie to jego nazwa systemowa, dzięki której serwer będzie rozpoznawany w sieci home.pl. Po zakończonej rejestracji, serwer będzie miał przypisany adres w postaci:
Przykład: http://serwer1376900.home.pl
Jest to adres, który jest na stałe przypisany do serwera, jednakże do Ciebie należy decyzja, czy będziesz z niego korzystać. W każdej chwili po rejestracji serwera, można przypisać dowolne inne domeny, które wcześniej zarejestrowałeś w naszej firmie, bądź innej. Ilość domen przypisanych do serwera jest nieograniczona (możesz przypisać dowolną liczbę domen do serwera w home.pl).
WAŻNE! Pamiętaj, że po rejestracji serwera, możesz również zarejestrować domenę. Nową domenę będziesz mógł przypisać do Twojego serwera w home.pl.
Jak zarejestrować nową usługę w home.pl?
Poprzedni
Jak skorzystać z okresu próbnego na serwer?
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie