Dlaczego warto wybrać homebackup?

Instrukcje krok po kroku jak rozpocząć korzystanie z usługi Acronis Backup znajdziesz pod tym adresem.

Wybierając usługę kopii zapasowej, warto kierować się nie tylko względami ekonomicznymi, ale także zapleczem jakie oferuje usługa, np. technologia, bezpieczeństwo oraz możliwość jej personalizacji.

To co wyróżnia homebackup na tle innych usług o podobnym działaniu jest fakt, że Ty sam w pełni kontrolujesz CO, KIEDY i JAK jest zabezpieczane. Samodzielnie planujesz każdy ruch usługi, a wszystko to wykonujesz za pomocą kilku kliknięć. Konfigurujesz usługę, uruchamiasz plan kopii zapasowej i później możesz nawet o niej zapomnieć, ponieważ kopia bezpieczeństwa Twoich plików będzie wykonywana automatycznie.

Twoje dane przez cały czas są w zasięgu ręki, z dowolnego miejsca na świecie przy pomocy przeglądarki internetowej, masz dostęp do kopii zapasowej lub po prostu zrzutu danych pobranych z komputera. Zabezpieczone dane cały czas przebywają w kraju, a ich ochrona wspierana jest lokalnym prawem oraz najlepszymi zabezpieczeniami, jakie oferuje Data Center home.pl.

Jeśli masz pytania pamiętaj, że przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić aktualną ofertę na usługę homebackup i dokonać jej rejestracji.
Jeśli masz pytania dotyczące funkcjonowania lub oferty – skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Utwórz i zapomnij – bądź bezpieczny!

Dobre narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, to narzędzie, które działa nawet wtedy, gdy o tym nie wiesz.

Homebackup nie wymaga codziennej obsługi. Nie musisz pamiętać, aby je włączyć, aby przenieść pliki do właściwego folderu, ani dokonywać regularnej konfiguracji. Zarejestruj usługę, wskaż zasoby i zaplanuj harmonogram działania, a potem zapomnij o tym. Twoje dane są bezpieczne, a homebackup działa nieprzerwanie. Tak długo jak tego potrzebujesz.

Zaplanuj i wykonaj!

Niezależnie od tego ile masz danych na dysku, jak często je modyfikujesz, kasujesz czy uzupełniasz, homebackup jest do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy zechcesz.

Dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania usługą, w 5 krokach utworzysz plan tworzenia kopii zapasowej, czyli harmonogram działania usługi. Wskaż CO, KIEDY i JAK ma zostać zabezpieczone kopią zapasową. Możesz stworzyć tyle kopii zapasowych swoich plików ile dokładnie potrzebujesz. Zdjęcia z piątkowych imprez możesz zabezpieczać w sobotę rano, a dokumenty dla szefa, nawet 10 razy dziennie. Z homebackup to naprawdę proste.

Zmieniaj i przywracaj!

W home.pl codziennie pracujemy nad tym, aby rozwijać nasze produkty i świadczyć przy tym najlepszą jakość usług. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie projekty, poprawki do projektów i jeszcze kolejne poprawki do poprawek. Informacji może być naprawdę dużo, a co się dzieje, gdy trzeba powrócić do wcześniejszej fazy wybranego projektu?

Homebackup rozwiązuje ten problem i z każdą kolejną kopią zapasową, sprawdza co do tej pory zmieniło się na Twoim dysku. Co przybyło, co ubyło, co zostało zmodyfikowane. Po prostu wersjonuje dla Ciebie każdy plik i folder, dzięki  czemu w każdej chwili możesz przywrócić dowolną wersję dokumentu. Teraz już wiesz, co było wcześniej!

Nie do skasowania!

Homebackup to ciągła synchronizacja i sprawdzanie zasobów. Nawet, jeśli wszystko zostało usunięte. Homebackup to pewność, że nigdy nie utracisz danych w kopii zapasowej.

Dla bezpieczeństwa powierzonych danych, usługa homebackup pozostawia na serwerze ostatnią kopie zapasową. Nawet, jeśli całkowicie usunąłeś wskazane pliki z komputera,  na serwerze masz dostęp do minimum jednej kopii zapasowej Twoich zasobów.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ofercie na usługę Acronis Backup i dokonać jej rejestracji.

homebackup090

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub