Jak zalogować się do panelu administracyjnego/konsoli G Suite?

Zamów pakiet biurowy G-Suite w home.pl

Zakup usługi  G Suite w home.pl jest jednoznaczny z zakupem pierwszej licencji użytkownika/administratora usługi. Z poziomu Panelu klienta home.pl możesz zarówno zakupić nowe licencje użytkowników, zarejestrować nowe konta użytkowników  G Suite, a także przejść do panelu logowania do konsoli .

  1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl a następnie przejdź do sekcji Usługi Google.
    Pierwsza konfiguracja Google Workspace w Panelu home.pl
  2. W sekcji Informacje o zespole kliknij Logowanie.
  3. Wprowadź adres e-mail konta administratora  G Suite (adres ten wskazany jest także w boksie Informacje o zespole) oraz ustalone wcześniej hasło.
  4. Zalogowałeś się do konsoli administracyjnej .

Możesz pominąć logowanie przez Panel klienta home.pl i skorzystać z bezpośredniego linku pod adresem: admin.google.com lub admin.google.com/adres-domeny.pl 

W celu zarządzania usługami Google skorzystaj także z oficjalnych aplikacji Google:  Google Admin dla systemu Android oraz Google Admin dla systemy iOS.

Logowanie do konsoli administracyjnej możesz wykonać także za pomocą konta użytkownika. Jeśli użytkownik nie jest administratorem (kolejnym) konta G Suite. Logowanie spowoduje przejście do panelu zarządzania kontem użytkownika w serwisie Google. Z poziomu panelu, użytkownik będzie mógł korzystać z zasobów analogicznie, jak w przypadku typowego konta Google dla użytkowników indywidualnych, ale w obrębie Twojej organizacji (domeny przypisanej do usługi G Suite).

 

Gmail z domeną Twojej firmy? To możliwe!

G Suite to m.in. poczta Gmail, której możesz używać z domeną swojej firmy. Zyskasz także pakiet praktycznych aplikacji Google. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie