Moduł eCommerce w kreatorze Click Web

Moduł eCommerce dostępny jest w ramach pakietu: Kreator Profesjonalny w ofercie home.pl. Umożliwia on szybkie uruchomienie sklepu internetowego z poziomu kreatora stron WWW oraz dołączenie go do wcześniej zbudowanej strony internetowej w tym samym narzędziu.

Sklep stanowi integralną cześć kreatora WWW, nie jest jednak elementem koniecznym do działania samej strony utworzonej w ramach wspomnianego kreatora. Sklep może zostać uruchomiony w dowolnym momencie, w czasie trwania abonamentu na usługę. Sklep może zostać wyłączony niezależnie od działania strony WWW opartej o kreator stron WWW dostępny w home.pl

  • Jeśli interesuje Cię uruchomienie profesjonalnego sklepu internetowego, sugerujemy zainteresowanie się usługą eSklep w home.pl

Moduł eCommerce działa analogicznie do funkcji Blog w kreatorze WWW. Jego bazową opcją jest przycisk włącz/wyłącz, ktory umożliwia prowadzenie sprzedaży całkowicie niezależnie od prowadzonej strony WWW, a jednocześnie zapewnia pełną integrację strony WWW ze sklepem. Wyłączając sklep, nie wpływasz na budowę strony WWW. Sprzedajesz wtedy, kiedy potrzebujesz.

Uruchomienie sklepu w kreatorze WWW jest bezpłatne, dostępne w ramach opłaconego abonamentu na usługę kreatora WWW. Abonament na usługę nie obejmuje umowy z firmą transportową, a więc operatorem usług kurierskich i pocztowych oraz osobnej umowy z systemem płatności, w tym wypadku PayU. Jako klient home.pl możesz skorzystać z preferencyjnych warunków umów z w/w podmiotami i minimalizować koszty prowadzonej działalność.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub