Jak stworzyć prosty sklep internetowy? Co to jest moduł „Sklep”?

Sklep stanowi integralną cześć kreatora WWW, nie jest jednak elementem koniecznym do działania samej strony utworzonej w ramach wspomnianego kreatora. Sklep może zostać uruchomiony w dowolnym momencie, w czasie trwania abonamentu na usługę. Sklep może zostać wyłączony niezależnie od działania strony WWW opartej o kreator stron WWW dostępny w home.pl

Poniższa instrukcja dotyczy obsługi sklepu internetowego w Kreatorze stron WWW. Kreator umożliwia utworzenie prostych, nowoczesnych stron internetowych w oparciu o gotowe moduły i szablony. Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem prostego sklepu internetowego wybierz Kreator Profesjonalny .
Moduł Sklep dostępny jest w ramach pakietu: Kreator Profesjonalny w ofercie home.pl. Umożliwia on szybkie uruchomienie sklepu internetowego z poziomu kreatora stron WWW oraz dołączenie go do wcześniej zbudowanej strony internetowej w tym samym narzędziu.

Moduł eCommerce w Kreatorze stron WWW

 

Moduł Sklep działa analogicznie do funkcji Blog w kreatorze WWW. Jego bazową opcją jest przycisk włącz/wyłącz, który umożliwia prowadzenie sprzedaży całkowicie niezależnie od prowadzonej strony WWW, a jednocześnie zapewnia pełną integrację strony WWW ze sklepem. Wyłączając sklep, nie wpływasz na budowę strony WWW. Sprzedajesz wtedy, kiedy potrzebujesz.

Uruchomienie sklepu w kreatorze WWW jest bezpłatne, dostępne w ramach opłaconego abonamentu na usługę kreatora WWW. Abonament na usługę nie obejmuje umowy z firmą transportową, a więc operatorem usług kurierskich i pocztowych oraz osobnej umowy z systemem płatności, w tym wypadku PayU. Jako klient home.pl możesz skorzystać z preferencyjnych warunków umów z w/w podmiotami i minimalizować koszty prowadzonej działalność.

Moduł eCommerce w Kreatorze stron WWW

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.