rankingCoach – panel administracyjny usługi

Po zalogowaniu do panelu administracyjnego usługi rankingCoach, uzyskasz dostęp do raportów działania Twojej witryny w sieci a także osobnej sekcji, w której odnajdziesz m.in. zadania, jakie powinieneś wykonać w odniesieniu do badanej witryny.
Panel Administracyjny rankingCoach - Przejdź do sekcji menu Zadania

Dodatkowo znajdziesz tu dostęp, m.in. do bloga prowadzonego przez autorów narzędzia, w ramach którego publikowane są poradniki, tutoriale i inne przydatne informacje, mające wpływ na pozycjonowanie Twojej strony WWW.

  1. Podgląd: umożliwia bieżący podgląd statusu optymalizacji Twojej strony WWW.
  2. Zadania: w tej sekcji znajdziesz zadania do wykonania na Twojej stronie WWW. Podzielona została ona na zadania wg. typu, np. te które wykonasz w social media, tworząc przykładowo konta firmowe/profile Twojej firmy, działania SEO a więc zadania, które wykonasz dla pozycjonowania strony WWW, budowanie linków, a więc przykładowo tworzenie powiązań Twojej witryny z innymi witrynami, poprzez uzyskanie linków zwrotnych,
    Panel Administracyjny rankingCoach - Zadania - Wybierz opcję Na stronie, aby przejść do zadań według typu
  3. Raporty: dostarczają informacji o pozycji Twojej strony WWW w sieci, a także informują o działaniach konkurencji,
  4. Blog: znajdziesz tu interesujące materiały, artykuły, recencje i opinie dot. budowania aktywności w sieci,
  5. Ustawienia: umożliwiają zmianę bazowych informacji o optymalizowanej stronie WWW, a także, w zależności od wybranego pakietu, dodanie kolejnych witryn do analizy.
Przeczytaj więcej o konfiguracji i obsłudze usługi rankingCoach bezpośrednio na stronie partnera home.pl. Sprawdź instrukcje dostępne w bazie wiedzy home.pl
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę