Jak zainstalować i aktywować Yoast SEO?

Yoast SEO to najpopularniejsza a zarazem jedna z najlepszych wtyczek, która pomoże Ci w optymalizacji SEO witryny internetowej. Zalecamy jej używanie od pierwszego uruchomienia WordPress, aby każda publikowana treść od razu była jak najlepiej zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Wtyczka Yoast SEO jest produktem zespołu Yoast, który od samego początku działalności zajmuje się szeroko pojętym SEO stron internetowych.

W ofercie home.pl znajdziesz pakiet produktów i usług, które pomogą Ci wyróżnić się w Internecie. Pomożemy lub wykonamy dla Ciebie stronę internetową, sprawdzimy skuteczność SEO, przeprowadzimy kampanię reklamową oraz zapewnimy kompleksowe pozycjonowanie strony WWW.

Wtyczka Yoast SEO oferuje wiele prostych i niezawodnych narzędzi, a większość z nich (w tym tych najważniejszych) dostępna jest w bezpłatnej wersji wtyczki WordPress. Możesz także skorzystać z wersji Premium, rozszerzając funkcjonalnośc wtyczki o dodatkowe narzędzia. Mogą one być przydatne w dalszym planowaniu kampanii SEO Twojej strony internetowej, ale nie są niezbędne od początku korzystania z WordPress. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna skutecznie zdobywała ruch zainstaluj wtyczkę SEO.

Jak zainstalować i aktywować Yoast SEO?

Instalacja Yoast SEO możliwia jest od pierwszego uruchomienia WordPress. Wykonasz ją w bezpośrednio w panelu administratora strony internetowej.

 1. Zaloguj się do panelu zarządzania stroną internetową WordPress
 2. Przejdź do sekcji Wtyczki i wybierz Dodaj nową.
  Instalacja nowej wtyczki w CMS WordPress
 3. Odszukaj wtyczkę Yoast SEO. Zainstaluj ją.
 4. Po zakończeniu instalacji aktywuj wtyczkę aby ją uruchomić.
 5. Aktywację lub dezaktywację wtyczki wykonasz także w sekcji Wtyczki > Zainstalowane wtyczki.
 6. W tym samym miejscu możesz także przejść do Ustawień.

Po zainstalowaniu i aktywacji wtyczki SEO możesz rozpocząć tworzenie treści i ich publikowanie. Najważniejsze narzędzia do optymalizacji i kontroli czytelności i SEO wpisów, znajdziesz bezpośrednio w oknie redagowania na dole. Napisz nowy wpis a następnie skorzystaj z narzędzia Yoast aby sprawdzić go przed publikacją.

Yoast SEO sprawdza czytelność i SEO Twojej witryny internetowej

Yoast SEO dostarczy Ci informacje o bieżącym stanie przygotowanej treści oraz wskazówki i propozycje zmian. Typowe funkcje Yoast SEO to:

 • szybka edycja tytułu, fraz kluczowych oraz meta opisu,
 • podgląd wyświetlania w wyszukiwarce Google,
 • kontrola czytelności (nagłówki, długość zdań, powtórzenia, składnia),
 • pomoc w optymalizacji słów kluczowych.

Dlaczego skorzystać z oferty pozycjonowania home.pl?

 • Efektywne pozyskiwanie nowych Klientów – Twoją stronę WWW będą odwiedzać Klienci rzeczywiście poszukujący oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.
 • Skuteczne konkurowanie z liderami – Twoja firma znajdzie się w wyszukiwarce wśród czołowych firm internetowych z Twojej branży.
 • Optymalizacja Twojej strony – dopasowanie strony WWW pod kątem wybranych wyrażeń kluczowych i wymagań wyszukiwarek.

Wybierz pozycjonowanie od home.pl - lidera usług internetowych w Polsce - Elastyczne rozliczenia, Wysoka skuteczność, Wyspecjalizowana kadra

Jak zamówić pakiet pozycjonowania w home.pl?

Aby zamówić pakiet pozycjonowania w home.pl, wystarczy wejść na odpowiednią podstronę ofertową, sprawdzić dostępne pakiety i zamówić wybrany pakiet. Po jego opłaceniu, skontaktuje się z Tobą specjalista home.pl w celu rozpoczęcia kampanii reklamowej.

 

Pozycjonowanie SEO - Zapraszamy do kontaktu - Zapytaj o ofertę pozycjonowania oraz reklamy internetowej w home.pl

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.