Rozliczanie prowizji: osoba fizyczna i firma

Program Partnerski home.pl to doskonały sposób na dodatkowe zarobki zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Wykorzystując potencjał swojej witryny internetowej lub sieci kontaktów możesz wiele zyskać – doprowadzając do skutecznej sprzedaży naszego hostingu, poczty, certyfikatów SSL czy domen masz gwarancję uzyskania prowizji, która może wynieść nawet do 20% ceny usługi. Dodatkowo zyskujesz możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów, dostępnych jedynie dla naszych partnerów.

Jak sprawdzić czy transakcja została zrealizowana prawidłowo i czy otrzymam za nią prowizję?

Uzyskanie informacji o skutecznych poleceniach i Twoich prowizjach jest możliwe z poziomu Panelu Partnera. Jeśli chcesz sprawdzić, jaka jest wysokość naliczonych prowizji i czy zostały one prawidłowo naliczone postępuj według instrukcji:

 1. Zaloguj się do Panelu Partnera pod adresem: polecaj.home.pl (wybierz przycisk, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu: Przejdź do strony logowania).
 2. Po przejściu do Panelu Partnera, wybierz opcję: Pulpit, znajdującą się w menu po lewej stronie ekranu.
  Aby sprawdzić wysokość prowizji w Panelu Partnera (NetSalesMedia), kliknij opcję: Pulpit.
 3. Po wybraniu opcji: Pulpit, wyświetlona zostanie tabela z listą prowizji, które uzyskałeś z ostatnich poleceń:
  • Otwarte – prowizje, które oczekują na weryfikację przez NetSalesMedia,
  • Potwierdzone – prowizje, które są potwierdzone i będą wpłacone na Twoje konto po wystawieniu rachunku lub faktury,
  • Ostatnia wypłata – prowizja, którą otrzymałeś za ostatnie skuteczne polecenie.
 4. Jeśli chcesz sprawdzić szczegółową historię swoich wypłat i pobrać dokumenty, kliknij przycisk: Dokumenty płatności, który znajduje się w prawym górnym rogu tabeli.
  NetSalesMedia - dokumenty płatności
 5. Po wybraniu przycisku: Dokumenty i płatności, wyświetlony zostanie widok, w którym będziesz mógł sprawdzić historię swoich poleceń w wybranym okresie. Aby sprawdzić jakie prowizje zostały naliczone, użyj filtru: Okres, a następnie kliknij przycisk: Szukaj.
  Dokumenty i płatności w Panelu Partnera (NetSalesMedia) - filtr dokumentów.
 6. Możesz też skorzystać z dodatkowych filtrów, takich jak:
  • Waluta – wybierz walutę, która ma być podana w rozliczeniach,
   Panel Partnera - wybór dodatkowych filtrów - waluty.
  • Status – wybierz status dokumentów, które chcesz otrzymać.
   Panel Partnera - wybór dodatkowych filtrów - status prowizji.
 7. Po wybraniu interesujących parametrów, kliknij przycisk: Szukaj, znajdujący się po lewej stronie ekranu.
Ważne! Prowizję otrzymasz, jeśli klient wykona transakcję korzystając z Twojego linku trackingowego. Transakcja musi być wykonana w ciągu 60 dni od momentu kliknięcia linku. Wysokość prowizji możesz również obliczyć, korzystając z naszego kalkulatora zysku.
W przypadku wątpliwości związanych z naliczaniem prowizji skontaktuj się z NetSalesMedia, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wydawcy@cubegroup.pl.

Jak rozliczyć prowizję jako firma?

Rozliczenie prowizji w Programie Partnerskim różni się w zależności od podmiotu polecającego. Prowadząc działalność gospodarczą, będziesz wystawiał faktury firmie NetSalesMedia. Możesz wysłać dokument e-mailem lub pocztą, a sobie wydrukować kopię dokumentu.

Jak rozliczyć prowizję jako osoba fizyczna?

Korzystanie z Programu Partnerskiego i zarabianie prowizji na poleceniach usług home.pl jest możliwe także dla osób, które nie mają założonej działalności gospodarczej. Jeśli chcesz być wydawcą i nie posiadasz firmy, będziesz zobowiązany do wysłania firmie NetSalesMedia odpowiedniego oświadczenia. Za każde skuteczne polecenie wystawisz rachunek zamiast faktury – wygenerujesz go w Panelu Partnera. Możesz również wysłać nam fakturę lub rachunek pocztą. Zgromadzoną kwotę prześlemy Ci na konto najpóźniej w ciągu 21 dni od otrzymania dokumentu.

WAŻNE! Zgromadzoną kwotę wyślemy Ci na konto najpóźniej w ciągu 21 dni od otrzymania dokumentu (rachunku lub faktury).

Czy dostanę PIT od firmy home.pl?

Nie, ponieważ forma współpracy pomiędzy partnerem (wydawcą), a siecią afiliacyjną polega na wynajmie powierzchni reklamowej (udostępniasz kawałek swojej witryny reklamowej). Szczegółowe informacje dotyczące rozliczeń PIT otrzymasz po zwróceniu się do Urzędu Skarbowego.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.