Rozliczanie prowizji: osoba fizyczna i firma

Najlepszy hosting dla stron WWW

Program Partnerski home.pl to doskonały sposób na dodatkowe zarobki zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Wykorzystując potencjał swojej witryny internetowej lub sieci kontaktów możesz wiele zyskać – doprowadzając do skutecznej sprzedaży naszego hostingu, poczty, certyfikatów SSL czy domen masz gwarancję uzyskania prowizji, która może wynieść nawet do 20% ceny usługi. Dodatkowo zyskujesz możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów, dostępnych jedynie dla naszych partnerów.

Jak sprawdzić czy transakcja została zrealizowana prawidłowo i czy otrzymam za nią prowizję?

Uzyskanie informacji o skutecznych poleceniach i Twoich prowizjach jest możliwe z poziomu Panelu Partnera. Jeśli chcesz sprawdzić, jaka jest wysokość naliczonych prowizji i czy zostały one prawidłowo naliczone postępuj według instrukcji:

 1. Zaloguj się do Panelu Partnera pod adresem: polecaj.home.pl (wybierz przycisk, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu: Przejdź do strony logowania).
 2. Po przejściu do Panelu Partnera, wybierz opcję: Pulpit, znajdującą się w menu po lewej stronie ekranu.
  Aby sprawdzić wysokość prowizji w Panelu Partnera (NetSalesMedia), kliknij opcję: Pulpit.
 3. Po wybraniu opcji: Pulpit, wyświetlona zostanie tabela z listą prowizji, które uzyskałeś z ostatnich poleceń:
  • Otwarte – prowizje, które oczekują na weryfikację przez NetSalesMedia,
  • Potwierdzone – prowizje, które są potwierdzone i będą wpłacone na Twoje konto po wystawieniu rachunku lub faktury,
  • Ostatnia wypłata – prowizja, którą otrzymałeś za ostatnie skuteczne polecenie.
 4. Jeśli chcesz sprawdzić szczegółową historię swoich wypłat i pobrać dokumenty, kliknij przycisk: Dokumenty płatności, który znajduje się w prawym górnym rogu tabeli.
  NetSalesMedia - dokumenty płatności
 5. Po wybraniu przycisku: Dokumenty i płatności, wyświetlony zostanie widok, w którym będziesz mógł sprawdzić historię swoich poleceń w wybranym okresie. Aby sprawdzić jakie prowizje zostały naliczone, użyj filtru: Okres, a następnie kliknij przycisk: Szukaj.
  Dokumenty i płatności w Panelu Partnera (NetSalesMedia) - filtr dokumentów.
 6. Możesz też skorzystać z dodatkowych filtrów, takich jak:
  • Waluta – wybierz walutę, która ma być podana w rozliczeniach,
   Panel Partnera - wybór dodatkowych filtrów - waluty.
  • Status – wybierz status dokumentów, które chcesz otrzymać.
   Panel Partnera - wybór dodatkowych filtrów - status prowizji.
 7. Po wybraniu interesujących parametrów, kliknij przycisk: Szukaj, znajdujący się po lewej stronie ekranu.
Ważne! Prowizję otrzymasz, jeśli klient wykona transakcję korzystając z Twojego linku trackingowego. Transakcja musi być wykonana w ciągu 60 dni od momentu kliknięcia linku. Wysokość prowizji możesz również obliczyć, korzystając z naszego kalkulatora zysku.
W przypadku wątpliwości związanych z naliczaniem prowizji skontaktuj się z NetSalesMedia, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wydawcy@cubegroup.pl.

Jak rozliczyć prowizję jako firma?

Rozliczenie prowizji w Programie Partnerskim różni się w zależności od podmiotu polecającego. Prowadząc działalność gospodarczą, będziesz wystawiał faktury firmie NetSalesMedia. Możesz wysłać dokument e-mailem lub pocztą, a sobie wydrukować kopię dokumentu.

Jak rozliczyć prowizję jako osoba fizyczna?

Korzystanie z Programu Partnerskiego i zarabianie prowizji na poleceniach usług home.pl jest możliwe także dla osób, które nie mają założonej działalności gospodarczej. Jeśli chcesz być wydawcą i nie posiadasz firmy, będziesz zobowiązany do wysłania firmie NetSalesMedia odpowiedniego oświadczenia. Za każde skuteczne polecenie wystawisz rachunek zamiast faktury – wygenerujesz go w Panelu Partnera. Możesz również wysłać nam fakturę lub rachunek pocztą. Zgromadzoną kwotę prześlemy Ci na konto najpóźniej w ciągu 21 dni od otrzymania dokumentu.

WAŻNE! Zgromadzoną kwotę wyślemy Ci na konto najpóźniej w ciągu 21 dni od otrzymania dokumentu (rachunku lub faktury).

Czy dostanę PIT od firmy home.pl?

Nie, ponieważ forma współpracy pomiędzy partnerem (wydawcą), a siecią afiliacyjną polega na wynajmie powierzchni reklamowej (udostępniasz kawałek swojej witryny reklamowej). Szczegółowe informacje dotyczące rozliczeń PIT otrzymasz po zwróceniu się do Urzędu Skarbowego.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak