Tinder – jak wysłać Superlike?

Tinder to niezwykle popularna aplikacja randkowa, która połączyła już miliony ludzi na całym świecie. Jedną z funkcji dostępnych dla użytkowników Tindera jest Superlike. Zobacz, jak działa oraz jak skorzystać z Superlike w aplikacji Tinder.

SPIS TREŚCI

Jak działa Superlike w Tinder?

Superlike to jedna z funkcji (obok Tinder Boost), dzięki której możesz zwiększyć swoje szanse na dopasowanie z wybraną osobą. Przez dłuższy czas, użytkownicy darmowej aplikacji mogli wysyłać jednego Superlike’a w określonym okresie. Tinder jednak usunął tę możliwość z darmowych kont i zamieścił ją w abonamencie Tinder Gold, lub jego rozszerzonej wersji Tinder Premium.

Jeśli widzisz profil osoby, która szczególnie Ci się podoba, możesz zwrócić na siebie uwagę, wysyłając Superlike. Kiedy Twój profil pojawi się w aplikacji tej osoby, zobaczy ona niebieską poświatę na zdjęciach i gwiazdkę przy Twoim imieniu. Dzięki temu, może odwzajemnić polubienie profilu z pewnością, że zostaniecie dopasowani.

Tinder Gold - jak wygląda Superlike

Źródło – Reddit.com

Wysyłanie Superlike w Tinder

Ze względu na zmianę, która usunęła możliwość wysyłania Superlike z darmowej wersji Tinder, obecnie jedynym sposobem na ich wysyłanie jest abonament Tinder Gold lub Premium. Posiadając aktywną subskrypcję, co tydzień otrzymujesz 5 Superlike, do wysłania dowolnym osobom. Warto zauważyć, że niewykorzystane w danym tygodniu Superlike’i nie zostają przeniesione do puli w następnym tygodniu.

Zobacz, gdzie kupić i jak aktywować Tinder Gold.

By wysłać Superlike, otwórz aplikację Tinder na swoim telefonie lub w przeglądarce komputera i kliknij ikonę niebieskiej gwiazdy.

Wysyłanie Superlike w Tinder

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie