Jak wyłączyć autoodnawianie płatności w Tinder?

Jeśli zakupisz abonament Tinder Plus, Tinder Gold lub Tinder Platinum w aplikacji Tinder, automatycznie zostaje włączone autoodnawianie. Sprawdź, jak je wyłączyć.

Wyłącz autoodnawianie Tinder Gold

Kupując abonament Tinder Plus, Gold lub Platinum wewnątrz aplikacji Tinder, musisz podać swoją kartę oraz zaakceptować autoodnawianie subskrypcji. Oznacza to, że po upłynięciu miesiąca od daty zakupu, Tinder ponownie pobierze pieniądze z konta i przedłuży Twoją subskrypcję. Możesz tego uniknąć na dwa sposoby — korzystając z karty podarunkowej Tinder Gold lub wyłączyć autoodnawianie w ustawieniach profilu.

By wyłączyć autoodnawianie, wejdź na stronę tinder.com i zaloguj się. Następnie kliknij ikonę swojego profilu w lewym górnym rogu i wybierz Zarządzanie rachunkiem płatniczym. W sekcji Automatyczne odnawianie kliknij guzik, by wyłączyć tę opcję.

Wyłączanie autoodnawiania w Tinder GoldPo wygaśnięciu okresu rozliczeniowego utracisz dostęp do funkcji swojej subskrypcji. Warto jednak pamiętać, że wyłączenie autoodnawiania nie usuwa Twoich danych płatniczych z aplikacji i zostają one przechowane w Twoim profilu. Jeśli chcesz ponownie uruchomić subskrypcję, musisz włączyć ją manualnie.

Aby nie musieć pamiętać o wyłączaniu autoodnawiania i nie podawać swoich danych płatniczych w aplikacji, możesz kupić kartę podarunkową Tinder Gold lub Tinder Plus. Dzięki nim, możesz korzystać z funkcji subskrypcji przez określony czas, bez przechowywania danych w aplikacji.

Dostępne następujące karty podarunkowe Tinder:

Tinder Gold karta podarunkowaCzytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie