Tinder Paszport – jak zmienić lokalizację w Tinder?

Nie widzisz już profili na Tinderze i chcesz zmienić lokalizację? A może wybierasz się do nowego miasta i chcesz poznać kogoś, zanim wyjedziesz? Zobacz dwa sposoby, by zwiększyć swój zasięg w darmowej aplikacji oraz w Tinder Gold, dzięki funkcji Tinder Paszport.

SPIS TREŚCI

Tinder Paszport — jak zmienić lokalizację?

Jeśli posiadasz abonament Tinder Gold lub Tinder Plus, możesz skorzystać z funkcji Tinder Paszport. Pozwala ona na zmienienie lokalizacji Twojego profilu, by wyświetlać osoby w innych miejscowościach. Nie posiada ona żadnych ograniczeń, co oznacza, że możesz przenieść swój profil na drugi koniec świata. Jest to bardzo przydatna funkcja, której możesz użyć np. planując wyjazd na urlop. Dzięki Tinder Paszport poznasz nowe osoby, zanim wyruszysz w podróż.

Zobacz, gdzie kupić i jak aktywować Tinder Gold.

By użyć funkcji Paszport, wykonaj poniższe kroki:

 1. Otwórz aplikację Tinder i kliknij ikonę Twojego profilu.
 2. Wejdź w Ustawienia.
 3. Przewiń do sekcji Ustawienia odkrywania i stuknij w opcję Lokalizacja.
  Ustawienia Tinder Paszport
 4. Przycisk Lokalizacja rozwinie się i zobaczysz przycisk Dodaj nową lokalizację. W tym miejscu pojawią się także poprzednio używane lokalizacje.
  Tinder Paszport lokalizacje
 5. Nową lokalizację możesz znaleźć, wpisując ją w pasku wyszukiwania u góry ekranu lub korzystając z mapy. Po wybraniu lokalizacji, stuknij w dymek Idź do… by zatwierdzić wybór.
  Wybierz lokalizację Tinder Paszport
 6. Od tego momentu Twój profil będzie widoczny w wybranej lokalizacji oraz zobaczysz profile osób z wybranej miejscowości i jej okolic.

Zwiększ zasięg widoczności w aplikacji Tinder

Jeśli nie widzisz nowych profili w swojej aplikacji, rozwiązaniem może być zwiększenie zasięgu w aplikacji Tinder. Dzięki temu możesz widzieć nie tylko osoby znajdujące się w Twojej miejscowości, ale także w jej okolicy lub w sąsiednich miastach. Zwiększenie zasięgu w Tinder jest bardzo proste i nie wymaga abonamentów Tinder Gold czy Tinder Plus.

Podobnie jak w przypadku opcji Tinder Paszport, kliknij ikonę swojego profilu i wejdź w Ustawienia. Zjedź do sekcji Ustawienia odkrywania i użyj suwaka pod opcją Maksymalna odległość.

Ustawienia Tinder PaszportCzytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie