Tinder – jak zobaczyć kto mnie polubił?

Tinder to najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie, używana przez miliony użytkowników każdego dnia. Darmowe konto aplikacji wyświetla przybliżoną liczbę osób, które Ciebie polubiły. Co jednak zrobić, by zobaczyć profile osób, które przesunęły Twój profil w prawo? Skorzystaj z wyświetlania polubień w Tinder Gold.

Tinder Gold — zobacz kto Cię polubił

Jeśli chcesz zobaczyć, kto Cię polubił, należy zakupić abonament lub jednorazowy kod podarunkowy na Tinder Gold. Dzięki niemu otrzymujesz cały pakiet funkcji jak superlajki czy zmiana lokalizacji profilu. Wśród funkcji, dostępnych w pakiecie, znajdziesz możliwość wyświetlania profili osób, które polubiły Twój profil.

Tinder Gold także wyświetla dokładną liczbę oczekujących lajków i informuje o nowych polubieniach, kiedy włączasz aplikację. Dowiedz się więcej o tym, co zyskujesz w ramach Tinder Gold i poznaj cenę karty podarunkowej – kliknij tutaj.

Nowe polubienia możesz wyświetlić, otwierając aplikację Tinder z aktywnym Tinder Gold i klikając w ikonę gwiazdy:

Jak zobaczyć kto mnie polubił na Tinderze?

Wyświetlanie oczekujących polubień dostępne jest także po wejściu w zakładkę wiadomości. By zobaczyć kto Cię polubił, kliknij zdjęcie profilu ze złotą ramką:

Uwaga: W Tinder Gold widoczne są profile osób, które Cię polubiły. Ze względu na prywatność użytkowników aplikacji, na poniższym obrazie zdjęcia zostały zamazane.

Gdzie zobaczyć kto mnie polubił w Tinder?

Czytaj także:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie