Gdzie kupić i jak aktywować Tinder Gold i Tinder Plus?

Tinder Plus i Tinder Gold to abonamenty, które zwiększają możliwości darmowej aplikacji randkowej. Zobacz, gdzie kupić kartę podarunkową Tinder Plus i Gold oraz jak aktywować usługę bez podawania karty płatniczej i bez autoodnawiania.

SPIS TREŚCI

Darmowa wersja Tindera Cię nie satysfakcjonuje, a wciąż szukasz nowych znajomości? Wejdź poziom wyżej, odkryj nowe funkcje i zyskaj więcej możliwości korzystania z aplikacji.

Kup Tinder Gold taniej i bez podawania danych karty płatniczej

Tinder Gold vs. Tinder Plus

Korzystanie z aplikacji Tinder jest możliwe za darmo, ale w bezpłatnej wersji trzeba liczyć się z ograniczonymi możliwościami. By je powiększyć, można skorzystać z abonamentu Tinder Plus lub Tinder Gold.

Tinder Plus daje m.in.:

 • nieograniczone korzystanie z funkcji Przesuń w prawo,
 • Paszport do rozmów z singlami z dowolnego miejsca na świecie,
 • możliwość przejścia do trybu Incognito,
 • brak reklam w aplikacji.

W Tinder Gold dostajesz m.in.:

 • możliwość zobaczenia, kto Cię polubił,
 • 5 Superlajków co tydzień,
 • wszystko to, co w Tinder Plus.

Jak kupić Tinder Gold taniej niż w aplikacji?

Twórcy aplikacji randkowej zdecydowali się na wprowadzenie modelu subskrypcyjnego, w którym im dłuższy okres abonamentu, tym niższa opłata. Jeśli chcesz kupić abonament Tinder w aplikacji, wymagane jest nie tylko podanie karty płatniczej, ale także uruchomienie automatycznego odnawiania subskrypcji. Co zatem zrobić, jeśli nie chcesz podawać karty, pamiętać o autoodnawianiu – i przede wszystkim – przepłacać za Tinder Gold?

Rozwiązaniem może być kod na Tinder Gold, który kupisz korzystając z BLIKa czy zwykłego przelewu bankowego. Dzięki niemu, korzystasz z Tinder Gold przez określony czas, więc nie musisz anulować odnawiania automatycznego oraz oszczędzasz pieniądze.

Kupno kodu aktywacyjnego Tinder Gold na 1 miesiąc w home.pl kosztuje ok. 50zł. To prawie 2x tańsze od zakupu abonamentu w aplikacji, którego koszt przekracza 110zł.

Tinder Gold taniej – kod aktywacyjny

Jak zapłacić za Tinder Gold bez karty?

Tinder to darmowa aplikacja randkowa, której każdego miesiąca używają dziesiątki milionów ludzi na całym świecie. Dostępne są subskrypcje, które rozszerzają funkcjonalność aplikacji oraz dają większą swobodę przeglądania profilów. Dostępne są dwie metody zakupienia abonamentu Tinder Plus oraz Tinder Gold:

Zakup subskrypcji Tinder w aplikacji jest wygodny, lecz wymaga podania swoich danych płatniczych wewnątrz aplikacji. Dużym minusem zakupu w aplikacji jest autoodnawianie subskrypcji, co oznacza, że jeśli nie anulujesz Tinder Gold lub nie wyłączysz autoodnawiania przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, aplikacja ponownie pobierze pieniądze z Twojego konta.

Karta podarunkowa Tinder Gold pozwala Ci kupić abonament na określony czas. Po jego upłynięciu, Twoja subskrypcja wygasa i aplikacja powraca do domyślnej, darmowej funkcjonalności. Karty podarunkowe na Tinder Gold możesz kupić w wielu miejscach, np. w sklepie internetowym home.pl. Dostępne są następujące karty podarunkowe Tinder:

Dowiedz się więcej o Tinder Gold – ile kosztuje i jak działa aplikacja randkowa?

Tinder Gold karta podarunkowa

Jak aktywować kartę podarunkową Tinder Gold? Gdzie wpisać kod?

Aktywacja karty podarunkowej Tinder jest bardzo prosta i wymaga tylko kilku kroków.

 1. Kup kartę podarunkową Tinder Gold lub Tinder Plus.
 2. Wejdź na stronę www.tinder.com/vip/CODE
 3. Wprowadź otrzymany kod i kliknij Wyślij.
  Aktywacja karty podarunkowej Tinder
Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie