Gdzie kupić i jak aktywować Tinder Gold i Tinder Plus?

Tinder Plus i Tinder Gold to abonamenty, które zwiększają możliwości darmowej aplikacji randkowej. Zobacz gdzie kupić kartę podarunkową Tinder Plus i Gold oraz aktywować usługę bez podawania karty płatniczej i bez autoodnawiania.

SPIS TREŚCI

Gdzie kupić Tinder Gold bez karty?

Tinder to darmowa aplikacja randkowa, której każdego miesiąca używają dziesiątki milionów ludzi na całym świecie. Dostępne są subskrypcje, które rozszerzają funkcjonalność aplikacji oraz dają większą swobodę przeglądania profilów. Dostępne są dwie metody zakupienia abonamentu Tinder Plus oraz Tinder Gold:

Zakup subskrypcji Tinder w aplikacji jest wygodne, lecz wymaga podania swoich danych płatniczych wewnątrz aplikacji. Dużym minusem zakupu w aplikacji jest autoodnawianie subskrypcji, co oznacza, że jeśli nie anulujesz Tinder Gold lub nie wyłączysz autoodnawiania przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, aplikacja ponownie pobierze pieniądze z Twojego konta. Karta podarunkowa Tinder Gold pozwala Tobie kupić abonament na określony czas. Po jego upłynięciu, Twoja subskrypcja wygasa i aplikacja powraca do domyślnej, darmowej funkcjonalności.

Karty podarunkowe możesz kupić w wielu miejscach, np. w sklepie internetowym home.pl. Dostępne następujące karty podarunkowe Tinder:

Tinder Gold karta podarunkowa

Jak aktywować kartę podarunkową Tinder Gold?

Aktywacja karty podarunkowej Tinder jest bardzo prosta i wymaga tylko kilku kroków.

  1. Kup kartę podarunkową Tinder Gold lub Tinder Plus.
  2. Wejdź na stronę www.tinder.com/vip/CODE
  3. Wprowadź otrzymany kod i kliknij Wyślij.
    Aktywacja karty podarunkowej Tinder
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie