Jak kupić FIFA Points do FIFA 23 na komputer PC?

FIFA 23 to najnowsza gra w serii, która ponownie używa systemu monet i punktów FIFA. Służą m.in. do budowania wirtualnych drużyn oraz kupowania wizualnych dodatków jak nowe stadiony. Dowiedz się, gdzie kupić punkty bez podawania karty płatniczej oraz jak wykorzystać kod FIFA Points w FIFA 23.

SPIS TREŚCI

Czym są FIFA Points?

Punkty FIFA, zwane też FIFA Points lub FIFA FUT Points, to jedna z dwóch wewnętrznych „walut” gry. Jej głównym i najważniejszym zastosowaniem jest budowanie drużyn w trybie FIFA Ultimate Team. FIFA Points służą także do zakupów w wirtualnym sklepie gry FIFA, w którym można kupić nowe stroje zespołów lub stadiony oraz wykupić dostęp do specjalnych wydarzeń.

Dowiedz się więcej na temat
FIFA 23 oraz FIFA Points na blog.home.pl.

Gdzie kupić FIFA Points?

FIFA Points można pozyskać tylko przez zakup w grze lub aktywację kodu kupionego w sklepie, np. 5900 Puktów FIFA w home.pl. Czym się różnią te rozwiązania?

Zakup w grze: kupowanie punktów FIFA dostępne jest wewnątrz gry, niezależnie od platformy, na której grasz. By to zrobić, przejdź do sklepu, a następnie do zakładki FIFA Points. Jest to zdecydowanie najwygodniejszy sposób na doładowywania swojego portfela FIFA Points.

Zakup w sklepie: zaletą kupowania FIFA Points w sklepie stacjonarnym lub internetowym, jak home.pl, jest możliwość przekazania kodu jako kartę podarunkową FIFA. Jest to świetny sposób na prezent dla miłośnika wirtualnej piłki nożnej, niezależnie od jego wieku. Klienci też cenią opcję zapłacenia bez podawania karty płatniczej. W home.pl zapłacisz za kod na FIFA Points ulubioną formą płatności, np. przelew lub BLIK, oraz skorzystasz z opcji późniejszej płatności z PayPo.

Kup FIFA points w grze FIFA 23

Punkty FIFA w sklepie FIFA 23

Jak wykorzystać kod podarunkowy FIFA Points na PC?

Kody podarunkowe FIFA Points na PC możesz aktywować na dwa sposoby: przez aplikację EA na komputerze lub na stronie internetowej EA. Poniższe kroki należy wykonać po zakupie i otrzymaniu kodu na karcie lub w wiadomości email.

Aktywacja przez aplikację EA na PC:

  1. Uruchom aplikację EA na swoim komputerze.
  2. Przejdź do zakładki Kolekcja.
  3. Kliknij Wykorzystaj kod.
  4. Wpisz lub wklej kod FIFA Points i kliknij Dalej

Aplikacja EA na komputer - aktywacja kodu FIFA

Aktywacja przez stronę EA:

  1. Wejdź na stronę www.ea.com/redeem i kliknij Zrealizuj.
  2. Zaloguj się kontem EA, na którym posiadasz grę FIFA 23 na PC.
  3. Wprowadź kod na FIFA Points.

FIFA Points - jak aktywować na komputerze

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie