Gdzie kupić i jak aktywować FIFA Points do FIFA 23 na PC?

FIFA 23 to najnowsza gra w serii, która ponownie używa systemu monet i punktów FIFA. Służą m.in. do budowania wirtualnych drużyn oraz kupowania wizualnych dodatków jak nowe stadiony. Dowiedz się, gdzie kupić punkty bez podawania karty płatniczej oraz jak wykorzystać kod FIFA Points w FIFA 23.

SPIS TREŚCI

Czym są punkty FIFA Points?

Punkty FIFA (zwane też FIFA Points lub FIFA FUT Points), to jedna z dwóch wewnętrznych „walut” gry FIFA 23. Jej głównym i najważniejszym zastosowaniem jest budowanie drużyn w trybie FIFA Ultimate Team. FIFA Points służą także do zakupów w wirtualnym sklepie, w którym kupisz m.in. nowe stroje zespołów, stadiony oraz dostęp do specjalnych wydarzeń w grze.

Dowiedz się więcej na temat FIFA 23 oraz FIFA Points na blog.home.pl.

Gdzie kupić FIFA Points bez podawania karty płatniczej?

Punkty FIFA można pozyskać tylko przez zakup w grze lub aktywację kodu/bonu na punkty FIFA, kupionego w sklepie, np. 5900 Puktów FIFA w home.pl. Punkty FIFA dostępne są wewnątrz gry, niezależnie od platformy, na której grasz (PC, Xbox, PlayStation). Jeśli chcesz kupić FUT Points w grze, przejdź do sklepu, a następnie do zakładki FIFA Points. Jest to dość wygodna metoda zakupu punktów, jednak wymaga on jednak podania np. karty płatniczej w grze lub koncie EA.

Dlaczego warto skorzystać z kart podarunkowych FIFA? Korzystając z bonu na FIFA Points w sklepie internetowym, możesz aktywować go na własnym koncie lub przekazać jako kartę podarunkową FIFA.

Jest to świetny sposób na prezent dla miłośnika wirtualnej piłki nożnej, niezależnie od jego wieku. Zaletą jest również opcja zapłacenia bez podawania karty płatniczej. W home.pl zapłacisz za kod na FIFA Points ulubioną formą płatności, np. przelewem, BLIKiem czy odroczoną płatnością z PayPo.

Treść wyświetlana w przycisku

Kup FIFA points w grze FIFA 23

Punkty FIFA w sklepie FIFA 23

Jak wykorzystać kod podarunkowy FIFA Points na PC?

Kody podarunkowe FIFA Points na PC możesz aktywować na dwa sposoby: przez aplikację EA na komputerze lub na stronie internetowej EA. Poniższe kroki należy wykonać po zakupie i otrzymaniu kodu na karcie lub w wiadomości email.

Aktywacja przez aplikację EA na PC:

  1. Uruchom aplikację EA na swoim komputerze.
  2. Przejdź do zakładki Kolekcja.
  3. Kliknij Wykorzystaj kod.
  4. Wpisz lub wklej kod FIFA FUT Points i kliknij Dalej

Aplikacja EA na komputer - aktywacja kodu FIFA

Aktywacja przez stronę EA:

  1. Wejdź na stronę www.ea.com/redeem i kliknij Zrealizuj.
  2. Zaloguj się kontem EA, na którym posiadasz grę FIFA 23 na PC.
  3. Wprowadź kod na FIFA Points.

FIFA Points - jak aktywować na komputerze

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie