Przeniesienie Google Hangouts dla G Suite przeniesione na rok 2020

W grudniu ubiegłego roku gigant technologiczny ogłosił plany zastąpienia aplikacji Hangout usługą Chat and Meet. Transfer miał odbyć się w październiku 2019, jednak jak wynika z najświeższych informacji, został przeniesiony na termin nie wcześniejszy niż czerwiec 2020 roku.

Klasyczna aplikacja Google Hangouts

Klasyczna aplikacja Google Hangouts zostaje z nami na dłużej

Przeniesienie terminu wdrożenia wynika przede wszystkim z sugestii użytkowników, którzy zaznaczyli, że potrzebują więcej czasu na przygotowanie się do planowanych zmian.

Dla firm, które chciałyby przeprowadzić migrację wcześniej, Google przygotował program przyspieszonego przejścia, dzięki któremu na kontach użytkowników G Suite, klasyczne  Hangouty zostaną natychmiastowo zastąpione przez nowy Czat Hangouts.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem pakietu G Suite w swojej firmie? Skorzystaj z oferty home.pl. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii.

  • +48 91 432 55 72 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 20:00).

Gmail z domeną Twojej firmy? To możliwe!

G Suite to m.in. poczta Gmail, której możesz używać z domeną swojej firmy. Zyskasz także pakiet praktycznych aplikacji Google. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie