Co to jest Affinity Publisher?

Affinity Publisher to popularne oprogramowanie do publikowania, a więc tworzenia dokumentów, będących połączeniem typografii, grafiki, zdjęć. Idealnie sprawdzi się do opracowania czasopisma, ulotki czy całej książki. To idealnie rozwiązanie dla użytkowników rozważających skorzystanie z droższego Adobe  InDesign, a zarazem oczekujących podobnych, jeśli nie w większości obszarów, takich samych funkcjonalności i narzędzi.

SPIS TREŚCI

Affinity Publisher – informacje podstawowe

Oprogramowanie Affinity Publisher stanowi część lini produktów do projektowania graficznego Serif, w skład którego wchodzą również programy Affinity Photo oraz Affinity Designer. Affinity Publisher to pakiet oprogramowania do projektowania DTP, w tym książek, czasopism czy materiałów marketingowych i innych. Dzięki temu oprogramowaniu możesz jednocześnie pracować z obrazem, grafiką, tekstem tworząc nieskończenie wiele układów i przyśpieszając pracę nad projektem, dużymi dokumentami oraz zarządzaniem nimi.

Affinity Publisher to program stworzony do pracy wydawniczej

Jedną z największych korzyści oprogramowania względem konkurencyjnych rozwiązań, np. produktów Adobe, jest cena. Oprogramowanie oparte jest o jednorazowy zakup licencji. To wygodne i tanie rozwiązanie, przy zachowaniu większości funkcji i narzędzi znanych z droższych i dotychczas popularniejszych rozwiązań, np. Adobe InDesign. Jest elastyczny i łatwy do nauczenia, chociaż jeśli chcesz przenieść się z oprogramowania Adobe na Addinity Publisher, znajdziesz tu wszystkie rozwiązania, chociaż wiele z nich mogą wydawać się inne w użyciu (wymagają innych czynności, itp).

Najważniejsze korzyści i zalety Affinity Publisher

Affinity Publisher bez wątpienia jest oprogramowaniem nie tylko wartym swojej ceny, ale również rozważenia przy wyborze najlepszego i przyszłościowego narzędzia do pracy z tego typu dokumentami. Poniżej znajdziesz wybrane funkcjonalności, cechy, a zarazem korzyści jakie czekają na Ciebie wraz z wyborem tego oprogramowania:

  • podgląd siatek, linii pomocniczych, spadu, marginesu,
  • pakowanie i eksportowanie plików,
  • narzędzia typu pióro, węzły, operacje loigiczne, efekty warstw,
  • pełna manipulacja tekstem, a co za tym idzie wsparcie dekoracji, inicjałów, ścieżek, opcji artystycznych, siatki bazowej, itp.,
  • możliwość pracy z plikami Adobe (antywnymi),
  • scalanie dokumentów z zewnętrznymi elementami danych,
  • podgląd grafiki z dokładnością do jednego pixela,
  • kontrola kolorów CMYK, kolorów dodatkowych, bibilioteka Pantone, profile ICC,

Gdzie kupić Affinity Publisher?

Oprogramowanie dla wydawców Affinity Publisher znajdziesz w naszej ofercie. Licencja sprzedawana jest w formie elektronicznego klucza, który otrzymasz po opłaceniu zamówienia. Po jej zakupie otrzymujesz możliwość nieograniczonego czasowo korzystania z Affinity Publisher.

Kup teraz:

Kup także:

Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie