Co to jest program partnerski?

Program partnerski to zbiór programów i procedur pozwalających na wynagradzanie uczestników programu partnerskiego za konkretne akcje.

program partnerski - na czym polega

Program partnerski polecaj.pl

W przypadku programu partnerskiego polecaj.pl uczestnicy programu są wynagradzani za polecenie usług home.pl zakończone sprzedażą.

Uczestnikami programu partnerskiego mogą być wszystkie osoby, niezależnie od tego czy są klientami home.pl. Istnieje też możliwość uczestniczenia w programie partnerskim home.pl dla osób, które nie posiadają założonej działalności gospodarczej.

W strukturach programu partnerskiego polecaj.pl znajdują się między innymi programy partnerskie Microsoft, Google, home.pl, az.pl, homecloud.pl, TeamViewer, AnyDesk, Tidal, CDA.

Uczestnicy programu partnerskiego są wynagradzani zgodnie z tabelami prowizyjnymi. Zwykle są to prowizje za sprzedaż i/lub odnowienie usługi. W rejestracji, zdobywaniu prowizji i rozliczeniach, uczestników programu partnerskiego wspiera na co dzień Dział Programów Partnerskich home.pl.

Zarejestruj się w programie partnerskim polecaj.pl.

 

Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.