Czym jest i do czego służy lista mailingowa?

Znajdziesz tutaj informacje czym jest i do czego służy lista mailingowa zarówno na poprzedniej i nowej platformie home.pl.

Listy mailingowe pozwalają na zebranie do 200 kontaktów na jednej liście, które będą następnie dostępne pod jednym adresem e-mail. Tworząc i wysyłając wiadomość e-mail na adres listy, trafisz od razu do całej grupy odbiorców, bez konieczności wpisywania każdego adresu e-mail oddzielnie.

Za pomocą ustawień listy mailingowej na swojej poczcie e-mail możesz ponadto określić którzy użytkownicy listy będą mogli wysyłać wiadomości e-mail do jej członków, informując w ten sposób wszystkich jej odbiorców za pomocą jednej wysyłki.

Funkcja list mailingowych na serwerze może być przydatna dla każdego, kto chce komunikować się w szybki i prosty sposób z szerszą grupą odbiorców (np. ze swoimi pracownikami).

Przykłady zastosowań dla list mailingowych:

  • rozpowszechnianie ważnych informacji do określonych grup odbiorców,
  • wysyłanie wiadomości e-mail do pracowników z określonych działów,
  • stworzenie jednego adresu e-mail dla grupy znajomych do wymiany pomysłów i/lub informacji,
  • wysyłanie wiadomości e-mail do wybranych Klientów za pomocą jednej operacji.

Na serwerze w home.pl możesz utworzyć nawet 50 list mailingowych, z których na każdej możesz publikować inne informacje. Dzięki tej funkcji, możesz określić które informacje trafią do określonej grupy odbiorców.

WAŻNE! Maksymalny rozmiar wiadomości e-mail wysyłanej na listę mailingową wynosi 100MB.
Jak utworzyć oraz skonfigurować listę mailingową?
Poprzedni
Kiedy funkcja list mailingowych jest dostępna?
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.