Ile kosztuje rejestracja i odnowienie kreatora WWW Click Web?

Rejestracja kreatora WWW dostępna jest w kilku wariantach/pakietach. W zależności od wybranego pakietu, cena rejestracji oraz cena odnowienia ulega zmianie.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z aktualną ofertą rejestracji usługi kreatora WWW Click Web.

Dostępna na stronie oferta przedstawia cenę rejestracji usługi za miesiąc abonamentowy. Usługa kreatora WWW Click Web świadczona jest w rozliczeniu rocznym lub jego wielokrotności, np. dwóch czy trzech lat.

Przykład: rejestrując usługę Click Web w cenie 7 zł netto/miesiąc, zapłacisz 12 miesięcy x 7 zł = 84 zł netto za cały okres abonamentowy trwający 1 rok.

Po 12 miesiącach abonamentu, otrzymasz powiadomienie o kończącym się okresie abonamentowym. Wraz z tą informacją zostanie wystawiona PRO FORMA – dokument informacyjny – na podstawie którego będziesz mógł dokonać płatności i przedłużyć ważność usługi o kolejny rok (lub kolejne lata).

Cena przedłużenia abonamentu zmienia się w zależności od wybranego typu usługi lub przedstawionej oferty. Przedłużenie ważności usługi realizowane jest w cenie standardowej, a więc nie objętej promocją. W ramach opłacanego abonamentu zachowujesz ciągłość działania usługi oraz jej świadczenie (utrzymanie), a także wsparcie Biura Obsługi Klienta.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cennik przedłużenia ważności poszczególnych typów usług. Przedstawione na stronie WWW cenny, są cenami netto i dotyczą kolejnych 12 miesięcy świadczenia usługi.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.