Jak zlecić stworzenie strony internetowej w kreatorze WWW?

Jeśli zechcesz, stworzymy Twoją stronę WWW w kreatorze, a Ty w tym czasie skupisz się na tym, co dla Ciebie najważniejsze!

SPIS TREŚCI

Od czego zacząć?

Zakup dowolnie wybrany pakiet kreatora stron WWW (jeśli jeszcze go nie posiadasz), a następnie dodaj w koszyku poniższą usługę:

Możesz również dokonać zakupu usługi bezpośrednio na stronie https://home.pl/strony/tworzenie-strony-w-kreatorze/

Czego potrzebujemy do stworzenia Twojej strony?

Po tym, jak dokonasz płatności, zajmujemy się stworzeniem dla Ciebie przestrzeni do udostępnienia nam materiałów, z których zbudujemy stronę.

Maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz od nas wiadomość email, w której znajdzie się link do tej przestrzeni.

Loginem będzie Twój adres email, a dla bezpieczeństwa Twoich danych kod weryfikacyjny zostanie do Ciebie przesłany podczas każdej próby zalogowania się pod udostępnionym linkiem.

Teraz możesz zacząć gromadzić materiały na stronę.

Będziemy potrzebowali plików graficznych związanych z Twoją branżą lub jakichkolwiek zdjęć, które chcesz umieścić na swojej stronie. To mogą być własne zdjęcia (np. produktów które oferujesz, wykonanych wcześniej realizacji czy maszyn, z których korzystasz w firmie). Mogą to też być zdjęcia stockowe lub ikony/infografiki czy gotowe banery.

Grafiki nie powinny być “cięższe” niż 1MB – dzięki temu Twoja strona będzie działać płynnie.

Jeśli masz swoje logo, również je wykorzystamy. Logotyp powinien być w formacie png, mieć przeźroczyste tło i być wykonany w kilku wersjach kolorystycznych (jasne/ciemne). Dzięki temu dobierzemy odpowiednią wersję logo do tła, na którym je umieścimy.

Oprócz zdjęć, przekaż nam gotowe treści. Wystarczy jeden plik tekstowy (np. w Wordzie), w którym napiszesz kilka akapitów do umieszczenia na stronie.

Jeśli planujesz konkretne zakładki (podstrony), wygodnie byłoby w pliku podzielić napisane teksty na akapity, analogicznie do przewidywanych zakładek na stronie.

Jak udostępnić materiały specjalistom?

 1. Po zalogowaniu się do przesłanego wcześniej mailowo folderu zobaczysz widok jak poniżej:
 2. Zacznij od wypełnienia Wymaganego formularza. To kilka prostych pytań, na podstawie których dowiemy się, jaki styl ma mieć Twoja strona, do kogo ma ona trafić oraz jakie kolory powinniśmy wykorzystać i jakie zakładki stworzyć.
 3. Możemy wykorzystać kolory z logotypu (wystarczy podać taką informację w ankiecie). Jeśli jednak mają być wykorzystane inne kolory, zachęcamy do wygenerowania konkretnych numerów kolorystycznych, tak abyśmy mogli bez problemu stworzyć stronę w Twoim stylu. Pomocna może być strona: https://color.adobe.com/pl/create/color-wheel
 4. Następnie, aby udostępnić zebrane pliki graficzne, wejdź do folderu Materiały graficzne i kliknij Przekaż.
 5. To samo zrób z materiałami tekstowymi, które mamy dodać na stronę. Wybierz opcję Przekaż w folderze Treści.
 6. Po tym, gdy otrzymamy od Ciebie wypełnioną ankietę i umieścisz materiały folderach – zabieramy się do pracy!
  Maksymalny czas powstania projektu to 15 dni roboczych.
 7. Po wykonaniu projektu, przesyłamy informacje mailową o tym, jak możesz zapoznać się z nim w Panelu Klienta.
 8. Następnie oczekujemy na informacje zwrotne dotyczące akceptacji projektu i prośby o publikację lub przesłania nam informacji o zmianach, które powinniśmy wprowadzić na stronie.
  W mailu informujemy również o możliwości kontaktu telefonicznego. Dzięki temu projekt możesz omówić bezpośrednio z osobą, która go stworzyła.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.