Dlaczego warto odnowić kreator stron www? 

Jeśli od jakiegoś czasu korzystasz z kreatora stron www i zastanawiasz się teraz, czy trzeba go przedłużyć o kolejny rok, zapoznaj się z informacjami zawartymi w tym artykule. Opowiemy, co daje Ci cykliczne odnowienie edytora i dlaczego warto to zrobić.

Kreator stron www to prosta aplikacja z funkcjonalnym interfejsem graficzny, dzięki której stworzysz swoją własną stronę – szybko i sprawnie. Ogromnym plusem tej usługi jest stała możliwość modyfikacji i rozbudowy strony internetowej.
Jak wygląda panel kreatora stron www?

Warto jednak wiedzieć, że usługa zapewnia nie tylko tworzenie i edycję strony www, ale jest powodem tego, że strona działa w trybie online i można ją przeglądać w sieci. W ten sposób do uruchomienia strony wystarczy tylko kreator i domena.

Pamiętaj, że każda strona składa się z poszczególnych plików źródłowych – każdy najmniejszy element witryny musi mieć odzwierciedlenie w kodzie strony.

Aby przeglądarka mogła wyświetlić stronę użytkownikowi, musi połączyć się z serwerem, na którym znajdują się pliki źródłowe witryny. Dlatego też budując swoją stronę internetową, z reguły należy pamiętać o hostingu, na którym zostanie ona zainstalowana.

Jednak nasz kreator to 2w1: aplikacja do tworzenia i edycji strony oraz hosting (serwer), z którego przeglądarka może odczytać jej zawartość.

Oznacza to, że po wyłączeniu kreatora, opcja hostingu również przestaje działać – strona nie będzie się wyświetlać.

Kreator, który daje możliwość stworzenia i edycji własnej strony www oraz zapewnia hosting to znaczne ułatwienie. Ty możesz zająć się wyłącznie budową swojej strony internetowej, a takim zintegrowanym serwerem zajmują się nasi specjaliści. Dzięki temu nie musisz pamiętać np. o aktualizacji wersji php czy skanowaniu antywirusowym serwera – to my zapewniamy jego poprawne działanie oraz bezpieczeństwo danych.

Tak więc, jeśli zastanawiasz się, czy odnowienie kreatora jest konieczne, aby strona działała – pamiętaj o jego funkcjonalności hostingu. Bez tego strona nie może wyświetlić się w sieci.

Czytaj także:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.