Jak przedłużyć ważność usługi? (metody płatności)

Z tego artykułu dowiesz się, jak opłacić usługi na poprzedniej platformie home.pl.

Jeśli korzystasz z nowej platformy home.pl, sprawdź:

W ramach nowej platformy home.pl możesz skorzystać z automatycznych płatności kartą płatniczą, płatności online oraz płatności przelewem W ramach poprzedniej platformy home.pl dostępne są następujące metody płatności za usługi:

 1. Płatność online wybierz tę metodę płatności, aby od razu przenieść się do wypełnionego formularza w Twojej bankowości internetowej. Tam pozostaje jedynie zatwierdzić swoją transakcję. Usługa jest opłacona już po chwili. Po realizacji płatności w automatyczny sposób wylogujesz się z banku.
  Metody Płatności - Kliknij przycisk Płatność Online
  W ramach płatności online będziesz mógł również skorzystać płatności BLIK.
 2. Płatność przelewem (standardowy przelew bankowy lub na poczcie). Płatność przelewem tradycyjnym polega na własnoręcznym wypełnieniu formularza przelewu odpowiednimi danymi. Możesz to zrobić w placówce banku lub jego serwisie online.
  Metody Płatności - Przyciśnij przycisk Płatność Przelewem
  Standardowe przelewy bankowe po zaksięgowaniu wpłaty rozliczane są dnia następnego (z wyjątkiem niedziel i świąt) i dopiero wtedy ważność usługi jest przedłużana.

W przypadku następujących usług: Acronis Backup, reklamy internetowej, hosting dedykowany, Office 365 lub innych aplikacji Microsoft, które zarejestrowane są w home.pl, płatność za te usługi należy realizować za pośrednictwem panelu administracyjnego pod adresem: https://panel.home.pl

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.