Jak wysłać/wgrać pliki na serwer FTP przy pomocy WebFTP?

Szybki hosting dla WordPressa

Wgrywanie plików na serwer FTP to chleb powszedni, dla kogoś kto posiada własną stronę internetową. Projekt strony internetowej umieszcza się w postaci plików na serwerze FTP. Aby wgrać pliki na serwer FTP potrzebny jest program, który nam to umożliwi. W poniższym artykule znajdziesz informacje jak wgrać pliki na serwer za pomocą narzędzia WebFTP, które możesz uruchomić w Panelu klienta home.pl.

Wysyłanie plików na serwer FTP

  1. Przejdź do wybranego katalogu, podkatalogu lub pozostań w katalogu głównym serwera, gdzie będziesz wysyłał dane.
  2. Skorzystaj z przycisku Wgraj, aby umieścić pliki na serwerze FTP.
    WebFTP - Wybrany katalog - Kliknij przycisk Wgraj
  3. Wybierz plik, który chcesz wysłać na serwer.WebFTP - Wybrany katalog - Wgraj - Wysyłanie plików i archiwów - Wybierz plik, który chcesz wysłać na serwer
  4. Potwierdź operację klikając Wyślij plik.
WebFTP umożliwia wysyłanie pojedynczych plików na serwer FTP. W przypadku kiedy chcesz wysłać kilka plików lub cały katalog (folder) sugerujemy spakować go lokalnie, np. do formatu ZIP, wgrać spakowany plik archiwum na serwer FTP, a następnie korzystając z funkcji rozpakuj ZIP, rozpakować pliki do wybranego katalogu. Rozwiązaniem alternatywnym w tej sytuacji, może być także skorzystanie z zewnętrznego menadżera plików, np. Total Commander.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie